Zpět na » Primera Division » Polemika madridského derby: Real se cítí poškozen, dožadoval se třech pokutových kopů. Pláče ale i Atlético

Polemika madridského derby: Real se cítí poškozen, dožadoval se třech pokutových kopů. Pláče ale i Atlético

Polemika madridského derby: Real se cítí poškozen, dožadoval se třech pokutových kopů. Pláče ale i Atlético © as.com - Oba střelci včerejšího duelu mezi Realem a Atléticem

3

Líbilo se

09.04. - VIDEO Tak jako vždycky, tak i tentokrát přinesl zápas mezi Realem Madrid a jeho městským rivalem Atléticem některé sporné situace, které už od příští sezóny bude zřejmě řešit videorozhodčí. Podle názoru Bílého baletu totiž rozhodčí Estrada Fernández upřel domácím tři penalty, navíc gól Griezmanna neměl platit. Ale křivdu samozřejmě cítí i hosté.

První situace, která vyvolala emoce směrem k rozhodčímu Estradovi Fernándezovi přišla už v jedenácté minutě zápasu. Real se dožadoval odpískání pokutového kopu po zákroku Juanfrana na Kroose.

Další polemickou situací byla akce ze 74. minuty, kdy sudí neposoudil jako nedovolený zákrok obránce Atlética Madrid Diega Godína loktem do tváře Lucase Vázqueze.

Poškozeni se pak cítili hráči oděni do bílých dresů i po zákroku z 37. minuty od Lucase Hernándeze na Lucase Vázqueze.

Po prozkoumání detailních záběrů bylo patrné, že při vyrovnávací brance zřejmě její autor Antoine Griezmann obdržel přihrávku od Thomase v milimetrovém ofsajdu.

Ovšem stěžovali si pochopitelně i hráči hostujícího Atlética. Především záložník Thomas vyčítal rozhodčímu, že špatně posoudil situaci ze 41. minuty, kdy Vitolo obdržel přihrávku od něj ještě na vlastní polovině a tudíž nemohl být odmáván ofsajd. Vitolo by pak mohl postupovat sám na gólmana Navase. „Tady k takovým věcem dochází pokaždé. Měli bychom být zvyklí,“ poznamenal záložník Colchoneros.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články