Zpět na » Primera Division » Capello: Výsledek je nespravedlivý

Primera Division - Capello: Výsledek je nespravedlivý

0

Líbilo se

05.03. - Fabio Capello, trenér Realu Madrid, vyjádřil svoji nespokojenost s výkonem rozhodčího Teixery Vitienese ve včerejším remízovém utkání svého týmu s Getafe (1:1). "Udělal jistá rozhodnutí, která se mi nelíbila." Dokonce podnítil vedení, aby podalo proti výkonu rozhodčího protest.

Capello se přitom minulý týden po utkání na stadionu Vicenet Calderona s Atléticem (1:1), kdy byl domácím anulován druhý gól, vyjádřil, že jsou to již dva roky, co se nevyjadřuje k výkonům rozhodčích. Poté co protestoval proti možným penaltovým faulům na José Antonia Reyese a Antonia Cassana se vyslovil ve smyslu, že by vedení mělo podat protest proti výkonům arbitra.

"Diváci viděli, že jsme hráli dobrý zápas, ve kterém jsme měli šance, ale byli jsme příliš zbrklí. Zdá se mi, že mě lidi podporují a pomáhají nám. Byli s námi, když rozhodčí udělal rozhodnutí, která se mi nelíbila," prohlásil. "Už o rozhodečích nebudu dále mluvit. Trénujeme a nic víc. Máme za sebou klub a jestli uzná za vhodné, podniknout v této věci nějaké kroky, tak je udělá. Tyto záležitosti jsou důležitější, když je říká klub a ne trenér.," uvedl.

Capello litoval ztraceného bodu. Remízu považuje za nespravedlivou a doufá, že nedělní výkon zopakují ve středu proti Bayernu Mnichov, což by dávalo velkou šanci, že Real přes německý tým postoupí dále. "Hráli jsme dobrý zápas. Výsledek není spravedlivý, ale lípil se mi týmový duch. S kvalitou, kterou jsme předvedli můžeme v Mnichově udělat dobrý výsledek. Jedeme tam, aby jsme postoupili dále." Nakonec potvrdil, že José Antonio Reyes a David Beckham kvůli zranění nebudou moci cestovat do Německa. "Určitě proti Bayernu hrát nebudou."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články