Zpět na » Primera Division » Rijkaard znovu chystá systém 3-4-3

Primera Division - Rijkaard znovu chystá systém 3-4-3

0

Líbilo se

05.03. - Trenér obhájců ligového prvenství a primátu v Champions League, Frank Rijkaard, všechny překvapil, když poprvé od svého příchodu do Barcelony odhalil své plány pro příští uktání. Tím bude zítřejší duel Ligy mistrů v Liverpoolu.

Rijkaard sice nic neřekl, ale je více než pravděpodobné, že se vrátí k taktickému rozestavení 3-4-3, které mu přineslo úspěch minulý týden v pohárové odvetě na stadionu La Romareda v Zaragoze. Oba zápasy mají totiž společný charakter, jde o bytí či nebytí v soutěži a Barca po prvním prohraném utkání potřebuje ofenzivní rozestavení.

Jestliže to v Zaragoze vyšlo skvěle, proč to nezopakovat i v Liverpoolu. V Seville Rijkaard použil jinou variantu. Podle Neeskense šlo rovněž o rozestavení 3-4-3, ale pravdou je, že Barca hrála spíše s pěti obránci. Další velkou novinkou mohou být jména v sestavě, poprvé od 25.září se může v útoku blaugranas objevit trio Messi, Etoo, Ronaldinho. Ronaldinho byl v sobotu večer vystřídán, aby ušetřil síly na zítřejší důležitý večer a Kamerunec ve středu v poháru nebyl ani v nominaci a v Seville odehrál pouze posledních pár minut. Etoo si dával pozor na to, aby byl týmu k dispozici na důležité souboje v Liverpoolu a v sobotu proti Realu Madrid na Nou Campu. Barcelona hodně potřebuje jeho góly.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články