Zpět na » Primera Division » Luis Suárez inzultoval obránce Valencie, ten na to perfektně zareagoval

Primera Division - Luis Suárez inzultoval obránce Valencie, ten na to perfektně zareagoval

Luis Suárez inzultoval obránce Valencie, ten na to perfektně zareagoval  © thesportbible.com - Suárez v souboji s Gabrielem

3

Líbilo se

03.02. - VIDEO Útočníka Barcelony Luise Suáreze určitě není jednoduché během utkání hlídat. A není řeč jenom vyloženě o fotbalových dovednostech uruguayské hvězdy. Dělat stín El Pistolerovi totiž obnáší i nutnost snášet jeho nevybíravé chování. Ve čtvrtečním zápase španělského poháru tato role připadla valencijskému obránci Gabrielu Paulistovi. Ten se s inzultací z jeho strany vypořádal s grácií.

Barcelona v úvodním duelu semifinále španělského poháru zdolala ve čtvrtek večer Valencii nejtěsnějším rozdílem 1:0 a Luis Suárez vsítil jediný gól střetnutí. Ovšem útočník Barcelony se dostal nejen na střeleckou listinu, ale také na titulní stránky kvůli konverzaci, kterou měl se svým hlavním soupeřem, brazilským obráncem Gabrielem Paulistou, kdy ho častoval nevybíravými výrazy.

„To jsou věci, které se dějí na trávníku. Řekl mi, že jsem s..áč a já mu na to odvětil, že je dobrý hráč, nejlepší devítka na světě. Ale to se všechno stane na hřišti a zůstane to tam. Pak se na to zapomene a je to,“ odpověděl po zápase na dotazy zvědavých novinářů.

K zápasu samotnému pak poznamenal: „V první půli jsme hráli hodně vzadu. Ve druhé jsme se zlepšili, snažili jsme se jít kupředu s míčem na nohách. Měli jsme i nějakou nebezpečnou akci. Ale oni jsou hodně dobří a nedělají chyby. A když nějakou šanci mají, promění ji. Jedna příležitost, nevím, jestli to byla chyba v obraně a dali gól. Teď musíme myslet na odvetu.“


Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pure2 - 03.02. Odpovědět

"To sa vsetko stane na ihrisku a ostane to tam" Smajlík 3

pure2
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články