Zpět na » Primera Division » Deco a Thuram se vrací do nominace

Primera Division - Deco a Thuram se vrací do nominace

0

Líbilo se

04.03. - Do nominace pro utkání odvety osmifinále Ligy mistrů na Anfield Road proti Liverpoolu se vrací Portugalec Deco a Francouz Lilian Thuram. Oznámil to trenér týmu Frank Rijkaard.

Rijkaard se rozhodl dát těmto dvěma hráčům volno pro včerejší ligové utkání v Seville (1:2) s úmyslem šetřit hráče na důležité utkání v Liverpoolu. Výprava FC Barcelona do Anglie odcestuje zítra. V nominaci nenaleznou svá jména Giovanni Van Bronckhorst, který ve včerejším utkání nastoupil v základní sestavě, a Santiago Ezquerro. Rovněž Brazilci Belletti a Motta nemají místo v plánech trenéra Rijkaarda.

Co se týče ligových zápasů, bude se muset holandský trenér pro utkání s Realem Madrid obejít bez dvou vyloučených v sobotním utkání, Ludovica Giulyho a Gianlucy Zambrotty. Dá se sice předpokládat, že se Barca proti oboum vyloučením odvolá, ale zda uspěje, je ve hvězdách. Obě vyloučení byla totiž hodně přísná. Giuly dostal červenou poté, co se pošťuchoval, či zatahal za dres Alvese. Ten ho ale předtím fauloval a dostal žlutou kartu.

Zambrotta byl potrestán žlutou kartou pro domnělý faul, ale jasně bylo vidět, že zasáhl balon. Když viděl, že mu rozhodčí Gonzalo Vazquez dává žlutou kartu, zuřivě začal protestovat a arbitr neváhal a ukázal mu druhou žlutou. K tomu rozhodčí uvedl: "Byl vyloučen za dvě žluté karty, za faul na soupeře v souboji o míč a za protestování proti mému rozhodnutí." Ten faul ale viděl snad jenom on...

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články