Zpět na » Primera Division » Zasponzoruje Barcelona Liverpoolu posilu z Realu Madrid?

Zasponzoruje Barcelona Liverpoolu posilu z Realu Madrid?

Zasponzoruje Barcelona Liverpoolu posilu z Realu Madrid? © as.com - Dani Ceballos

2

Líbilo se

28.12. - Liverpool teď ohromil fotbalový svět. Za 75 milionů liber koupil Virgila van Dijka a udělal z něj nejdražšího obránce všech dob. Tento megatransfer asi zčásti umoří i z přestupu Philippeho Coutinha do Barcelony o němž se hodně mluví. K tomu by ale Reds část získaných peněz chtěli použít na nákup záložníka Realu Madrid.

Po přestupu Virgila van Dijka ze Southamptonu za 75 milionů liber má zřejmě vedení Liverpoolu v plánu pokračovat v posilování kádru. A to z peněz, které v nejbližší době obdrží z prodeje záložníka Philippeho Coutinha do Barcelony (jehož transfer by se měl pohybovat kolem 130 milionů eur).

Podle britského deníku Daily Star působí jeho nejbližší přestupový cíl v Realu Madrid. Redaktoři tohoto deníku tvrdí, že manažerovi Jürgenu Kloppovi se zamlouvá středopolař Dani Ceballos. Ten zatím po letním přestupu z Betisu Sevilla v Bílém baletu moc nehraje. Sice nastoupil do 13 zápasů, ale v součtu pobyl na trávníku jen 457 minut.

Madrid kupoval Ceballose za 16,5 milionů eur a pokud by kývl nabídce anglického klubu, mohl by na prodeji nejlepšího hráče juniorského EURA letošního roku slušně profitovat. Daily Star totiž uvádí, že Liverpool plánuje zainvestovat 80 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články