Zpět na » Primera Division » Do hry o Kaká se vložil Berlusconi

Primera Division - Do hry o Kaká se vložil Berlusconi

0

Líbilo se

03.03. - Už to není jen sen prezidenta Realu Calderona. O přestupu Kaká zřejmě uvažuje i Silvio Berlusconi, majitel AC Milán. Jeho snem je totiž mít v útoku rossoneri hvězdnou dvojici Ronaldo - Ronaldinho. A aby se tak stalo, musí Kaká prodat.

Tuto zprávu uveřejnil internetový portál TGCOM Mediaset, což je "firma" Berlusconiho. Ve zprávě bylo možno přečíst: "Ĺ ílenství Realu po Kaká. Milán zaměřuje svoje nároky na Cannavara, Diarru a sumu zhruba kolem 20 až 30 miliony eur. To by bylo dostačující."

Nic víc se na portálu, který vlastní majitel AC Milán neobjevilo. Dokonce ani to, že by milánský klub trval na příchodu Robinha, za kterého minulé léto nabízel 25 milionů eur. A to je právě návrh Realu, vyměnit Kaká za Cannavara a Robinha, mladého Brazilce právě za Diarru a k tomu ještě přidat nějakou finanční částku, která by se mohla snížit, kdyby byl do operace zahrnut ještě hráč typu Emersona.

Tato zpráva v Itálii vybuchla jako bomba. Světlo světa spatřila několik dní poté, co Kaká podruhé během měsíce na dotaz ohledně své budoucnosti odpověděl: "To je něco, co ví jen bůh." Hvězda, která minulé léto prodloužila smlouvu až do roku 2011, je v současné době velmi zpochybňována italským tiskem v klíčových momentech. Například poté, co nedal penaltu proti Palermu v minulém kole. "Nejsem neomylný," odvětil Kaká.

V anketě, kterou uspořádal sportovní deník Gazzetta dello Sport, se novináři ptali čtenářů, jestli by nechali odejít Kaká do Realu. 61 procent se vyslovila kladně. Kromě uvedené zprávy nic příznivého pro Real nevyplývá, protože AC Milán teď bude vyčkávat, navíc se ve zprávě objevilo prohlášení viceprezidenta Gallianiho, který ujištuje, 6e "v žádném případě se neudělá přestup Kaká s mým podpisem." Nicméně, když byl v Madridu, kde se uzavíral přestup Ronalda, byl to právě on, kdo nadhodil možnou operaci, v níž by byl zahrnutý Kaká.

Diarra (26 milionů) a Cannavaro (7 milionů) stáli Real 33 milionů. Jetsliže Real, tak jak je jeho přáním, vymění Kaká za Cannavara, Robinha (25 milionů) a Emersona (16 milionů) což dohromady dává 48 milionů, už by moc nechybělo, aby se splnil Calderonův předvolební slib.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články