Zpět na » Primera Division » Emerson chce opustit Real

Primera Division - Emerson chce opustit Real

0

Líbilo se

02.03. - Defenzivní záložník Emerson chce opustit svůj současný klub, Real Madrid, hned jak skončí probíhající sezona. Jeho nepříliš dobré výkony od chvíle co přišel na San Bernabeu, neustálý pískot na jeho osobu možné neshody s trenérem Capellem, to jsou důvody, proč chce "Puma" odejít.

Samotného hráče současná situace hodně trápí a již několikrát zopakoval, že už nechce dál snášet útrapy, že v Madridu není šťastný a chce se vrátit do Itálie. V Realu však má ještě dva roky platnou smlouvu. Včera redaktor deníku As měl možnost promluvit s agentem Emersona, Gilmarem Velozem, který se právě nachází v Madridu. Veloz chtěl celou situaci uklidnit: "Emersonovi ještě zbývají dva roky smlouvy. Na Zidana a Hierra na Bernabeu taky pískali a prosadili se. Je to profesionál a bude pracovat na tom, aby se zlepšil. Ronaldinho získal Zlatý míč a teď se trápí."

Navzdory tomuto prohlášení se Veloz v nejbližších hodinách setká s osobami odpovědnými za sportovní politiku klubu, Mijatovičem a Baldinim, aby se zhodnotila budoucnost brazilského záložníka. Ze strany klubu by eventuelně nevyvstala žádná námitka proti jeho odchodu, protože jeho angažmá je zatím jedno velké zklamání pro sportovní vedení. Gilmar Veloz se velmi dobře orientuje na italském přestupovém trhu a AC Milán by mohlo být příštím Emersonovým působištěm.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články