Zpět na » Primera Division » Kepa, David Luiz, Icardi? Real Madrid nechce v lednu přivést žádného fotbalistu

Kepa, David Luiz, Icardi? Real Madrid nechce v lednu přivést žádného fotbalistu

Kepa, David Luiz, Icardi? Real Madrid nechce v lednu přivést žádného fotbalistu © FotbalPortal.cz - Do Realu v lednu asi posila nepřijde...

2

Líbilo se

01.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE V souvislosti s přestupem do Realu Madrid je zmiňováno hned několik fotbalistů. Například mladý gólman Bilbaa Kepa Arrizabalaga, stoper Chelsea David Luiz, či útočník Interu Mauro Icardi. Nicméně pokud o ně má Bílý balet skutečný zájem, pak zřejmě chystá až jejich letní příchod. V zimě totiž nové posily do kabiny nepřivede.

Pokud se příznivci madridského Realu těšili na nové tváře už nyní, v lednovém přestupním termínu, pak budou asi zklamáni. Generální ředitel Los Blancos José Ángel Sánchez totiž prohlásil v médiích, že během měsíčního transferového období, které se otevře 1. ledna 2018, žádná nová tvář v kádru kouče Zidaneho nepřibude. „Nepředpokládáme, že bychom přivedli hráče, opravdu,“ uvedl pro list Sportske Novosti, jehož redaktoři s ním měli možnost dělat rozhovor.

V posledních dnech nicméně Zidane nevyloučil možnost, že by nějaká posila skutečně dorazila. Mluví se hlavně o příchodu brankáře Kepy Arrizabalagy z Athleticu Bilbao. Ten by byl sice k mání v létě po skončení smlouvy úplně zadarmo. Ovšem aby Real předběhl konkurenci, klidně by za něj zaplatil výkupní klauzuli 20 milionů eur.

Bulvárem rovněž kolují i jména Icardiho či obránce Chelsea Davida Luize, jenže ani z toho podle všeho nebude nic.

V kategorii odchodů z klubu se dost často zmiňuje Mateo Kovačić, který má velmi složitou cestu do základní sestavy a navíc byl delší dobu zraněný. Sánchez se ale i v tomto směru vyjadřuje zcela kategoricky: „Není na prodej. V létě jsme ho mohli prodat, ale neudělali to, nabídky byly z Tottenhamu nebo Interu. Pokud by přišla nabídka nyní, znovu ji odmítneme. Je to inteligentní hráč, protože by byl v každém jiném klubu v základu. Ale dobře ví, že s ním počítáme a je pro nás důležitý.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články