Zpět na » Primera Division » Cesc: Rád se vrátím

Primera Division - Cesc: Rád se vrátím

0

Líbilo se

02.03. - Eso londýnského Arsenalu, záložník Cesc Fabregas věří, že se jednou vrátí hrát do Katalánska, odkud odešel na vyučenou do Anglie. Ale dodává, že to není aktuální.

Bývalý dorostenec Barcelony je spojován s návratem domů do Ĺ panělska toto léto, ale tyto informace rychle vyvrací a ujišťuje, že je v Anglii šťastný.

O devatenáctiletého talenta se zajímají oba španělští giganti, jak Real Madrid, tak i FC Barcelona, ale Cesc odmítá, že by tam v blízké době přestoupil. "Memůžu vědet, kam půjdu za tři čtyři roky," říká.

"Je mi 19. Jsem velmi mladý a musím se ještě hodně učit. Je jasné, že jsem v Arsenalu spokojený, ale nemůžu předpovědět, co se stane v budoucnosti. Cesc, jeho přítelkyně i celá jeho rodina žije v Katalánsku, proto ví, že se sem jednou vrátí. "Moje přítelkyně je z Katalánska a já očekávám, že svou kariéru ukončím hraním někde v Katalánsku."

Fabregas se rozhodl pro odchod do Arsenalu z Barcy, když mu bylo 16 let ve víře, že v Londýně dostane více příležitostí hrát v prvním týmu.

"Věřím, že to zvládnou," vrací se k nynější situaci, ve které je Barcelona po domácí prohře 1:2 s Liverpoolem v Lize mistrů. Barcelona doma prohrála s anglickým týmem po dlouhých 31 letech. "Ale já věřím, že to Barca zvládne, protože tam hrají velcí hráči, jež jsou schopni ještě postoupit."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články