Zpět na » Primera Division » Gómez obdivuje Barcu

Primera Division - Gómez obdivuje Barcu

0

Líbilo se

01.03. - Je bezpochyby velký objev v německé Bundeslize. Jmenuje se Mario Gómez, hraje ve Stuttgartu a navzdory tomu, že o něm sní italskéCalcio, on sní o španělské Barceloně.

"Zůstávám ve Stuttgartu," říká jedenadvacetiletý Gómez, syn španělských emigrantů, kteří odešli do Německa. Měří 189 cm, váží 79 kilo. Je to rozený střední útočník a v tuto chvíli nejlepší střelec německé soutěže. dal již třináct gólů a před třemi týdny debutoval v přátelském utkání své země proti Ĺ výcarsku (3:1) a dal gól.

Díky všem těmto uvedeným skutečnostem se není co divit, že Gómez figuruje v seznamu všech předních evropských mužstev, především italských. Ale v Itálii skončí jen stěží. Prvním důvodem je prodloužení jeho smlouvy se Stuttgartem až do roku 2011, která má v sobě zahrnutu výkupní klauzuli 25 milionů eur a za druhé, kdyby náhodou chtěl Německo opustit, má naprosto jasno, kam by rád zamířil. A Itálie to není.

"Moje oblíbené mužstvo za hranicemi Německa je Barcelona. Kdybych dostal nabídku od Barcy, musel bych být hodně trpělivý a počkat až mi ve Stuttgartu vyprší smlouva." Sportovní ředitel Stuttgartu již oznámil zájemce o služby Gómeze. "Jsou to kluby z Anglie, Itálie a Ĺ panělska, ale my ho nenecháme jen tak odejít."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články