Zpět na » Primera Division » Cannavaro jako součást trejdu?

Primera Division - Cannavaro jako součást trejdu?

0

Líbilo se

01.03. - Ĺ panělským tiskem proběhla zpráva, že zástupci AC Milán by rádi uvítali ve svých řadách stopera Realu Madrid, Itala Fabia Cannavara. Vedení Realu by se navíc tomuto obchodu rozhodně nebránilo. Mistru světa z Německa letošní sezona prostě nevyšla.

Vedení Realu tak cítí alespoň nějaký zisk z toho, že na Apeninském poloostrově má Cannavarovo jméno stále dobrý zvuk. První námluvy se uskutečnily zhruba před měsícem v kancelářích San Bernabeu, i když tehdy bylo hlavním tématem přestup Brazilce Ronalda. Real vyslovil opětovné přání získat do klubu Brazilce Kaká výměnou za Cannavara, Robinha a Diarru, plus finanční kompenzaci.

První dva jmenované by klub byl ochoten uvolnit, ale s Diarrou už to tak není. Defenzivní záložník se po nedobrém začátku pomalu začíná rozehrávat a zvykat si na španělský fotbal a vedení je přesvědčeno, že po skončení sezony bude již definitivně adaptovaný na zdejší podmínky. V případě Robinha je záležitost odlišná. Ačkoliv se zdál jako nepostradatelný pro plány na nadcházející sezonu, jeho zahrnutí do přestupových operací záleží na názoru příštího trenéra Realu.

Cannavarovo místo ve stoperské dvojici by měl v létě zaujmout současný obránce Getafe, Alexis Ruano, který už se dohodl na podmínkách působení na San Bernabeu a v červnu by se vyplatila jeho výkupní klauzule ze smlouvy. Real má rovněž zájem o obránce Porta Pepeho. Cannavaro přiznal v rozhovoru pro ABC že "chybuji hodně a vím to...Že odejdu? Je mi tu dobře. Rovněž musím na konci sezony vědět, co klub zamýšlí. Přinejhorším budou mít odlišný program, než mám já. To se všechno vyhodnotí v červnu, ne teď."

AC Milán se zajímá rovněž o Ronaldinha, jak přiznal Galliani. takže by potřeboval Kaká prodat, aby mohl jiného Brazilce koupit. Sám Kaká se v Gazetta dello Sport vyjádřil, že by hvězda Barcelony mohla změnit prostředí: "Týmy zažívají určitá úspěšná období. To barcelonské brzy skončí. Nevím, jestli Ronaldinho bude čekat na další úspěšné období v Barce. Alejestli se rohodne přestoupit, věřím, že ho Milán koupí."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články