Zpět na » Primera Division » Del Bosque: Dveře do Realu Madrid mám otevřené

Primera Division - Del Bosque: Dveře do Realu Madrid mám otevřené

0

Líbilo se

28.02. - Bývalý trenér Realu Madrid ujistil, že nevylučuje možný návrat na lavičku Santiaga Bernabéu. Současný trenér Fabio Capello by se totiž mohl v blízké době dočkat vyhazovu. Del Bosque mimo jiné také chválil Barcelonu a zvláště jejího trenére, Franka Rijkaarda.

Vicente Del Bosque si stále nechává pootevřené dveře na trenérský post Realu Madrid. Trenér, který velice dobře zvládal lavičku los blanco, je připravený znovu tento tým trénovat. “Já mám dveře do Realu Madrid stále otevřené, ale nejsem to já, kdo rozhodne jestli se můžu vrátit”, vysvětlil. Del Bosque zachránil Fabia Capello, protože řekl, že současný trenér Realu nemůže za špatnou hru los blanco. “Nastolil takový herní systém, který je podle něho pro Real Madrid vhodný a jestli něco zklamalo, tak to jsou hráči”, prohlásil.

Del Bosque také polichotil Franku Rijkaardovi, který podle něho v Barceloně odvádí velmi dobrou práci. “Je to ten typ trenéra, který ví co je špatně hned na prví pohled. Sice jsem ho moc neviděl a neznám jeho práci důkladně, ale jeho systém hry a výsledky mluví za vše”, řekl Del Bosque.

Většina fanoušků by chtěla Del Bosqueho vidět zase na lavičce Realu Madrid, protože Fabio Capello preferuje obraný styl hry, který ve Ĺ panělsku není zrovna oblíbený. Navíc si nerozumí s některými hráči. Patří mezi ně Beckham, Robinho, Reyes a poslední dobou i Van Nisterlooy. Všichni jsou to výborní hráči a podepsat smlouvu s jiným klubem by jim nedělalo problémy, protože mají nabídky z celého světa. Učinil už tak David Beckham, který si s Capellem moc nerozuměl a není vyloučené, že pokud italský trenér nezmění přístup, nebudou anglického záložníka následovat i další hráči.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články