Zpět na » Primera Division » Sergio Ramos a Van Nisterlooy jsou připraveni

Primera Division - Sergio Ramos a Van Nisterlooy jsou připraveni

0

Líbilo se

01.03. - Real Madrid pokračuje v přípravách na utkání s Getafe, které se odehraje tuto neděli na stadionu Santiaga Bernabeu. Bílý balet už může počítat se Sergiem Ramosem i s Van Nisterlooyem, kteří se vypletli ze svých zranění právě včas.

Když se podíváme dále na program Realu Madrid, můžeme spatřit, že je v příštím týdnu také čeká odveta v lize mistrů s Bayernem Mnichov. Navíc se už také blíží velice očekávaný souboj s Barcelonou. Nicméně Fabio Capello se koncentruje na nejbližšího soupeře, kterým je Getafe. Povinností Realu Madrid bude vyhrát, protože v opačném případě by se jim první místo v tabulce dost vzdálilo.

Ovšem italský trenér nemůže počítat s účastí Raúla, který po zranění levého stahovacího svalu trénuje pouze na okraji hřiště. Ti, kteří už teď vypadají uzdraveni jsou Sergio Ramos, který po zranění pravé nohy vynechal dvě utkání. Dále pak Van Nisterlooy, který nemohl absolvovat derby s Atléticem kvůli svalovému přetížení.

Real Madrid teď stejně jako Barcelonu čekají velice důležitá a těžká utkání. Real v neděli přivítá Getafe, které umí potrápit mužstva z předních příček a celou sezónu to také ukazuje. Naopak Barcelona odcestuje do Sevilly. Očekává se velice vyrovnaný a pěkný souboj mezi prvním a druhým mužstvem Primera división. V týdnu čeká oba dva týmy utkání o postup do dalších fází ligy mistrů. Real si do Mnichova veze výhru z domácího hřiště 3-2, zatímco Barcelona jede do Liverpoolu s prohrou 1-2. Po těchto soubojích je už naplánován střet právě mezi těmito dvěma týmy. El clasico vždy provází spousta emocí a ani teď to asi nebude jiné. V první části sezóny dokázal na Santiago Bernabeu zvítězit Real Madrid, ale teď se působiště přenáší na Nou Camp.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články