Zpět na » Primera Division » Robinho může odejít. Za 18 milionů eur

Primera Division - Robinho může odejít. Za 18 milionů eur

0

Líbilo se

27.02. - Brazilský útočník Robinho, který má v Realu Madrid smlouvu platnou ještě tři roky, může v létě odejít, pokud za něj zájemce vysází okolo 18 milionů eur. To tvrdí jeho agent.

Wagner Ribiero odhalil tuto sumu poté, co španělský gigant mluvil o zájmu AC Milán a londýnského Arsenalu během lednového přestupního období. "Real Madrid tyto nabídky odmítl a bylo mi sděleno, že ho nehodlají prodat," sdělil brazilcův agent rádiu Jovem Pan.

"V tuto cvhíli je jeho situace komplikovanější a my se musíme setkat s Predragem Mijatovičem a pobavit se o jejich záměru s Robinhem na další sezónu."

Real Madrid angažoval třiadvacetiletého Robinha z Gremia Porto Alegre až po dlouhodobém vyjednávání v létě 2005. Hned v jeho prvním roce nastoupil v 51 utkáních v dresu Bílého Baletu. Ale pod vedením italského kouče Fabia Capella si letos nevybojoval stabilní místo v základní jedenáctce a vysedával spíše na lavičce. Capello se prý vyjádřil, že Robinho by mohl odejít za akceptovatelnou cenu.

"Překvapivě Real požaduje za jeho odchod 18 milionů eur (něco přes 500 milionů korun)," konstatoval Wagner. Robinho letos v lednu nezaujal Capella s myšlenkou, že uvažuje o tom, že buď bude v Realu hrát nebo bude uvažovat o odchodu do jiného klubu.

Robinho letos nastoupil v 19 zápasech a vstřelil jednu branku. Na to, že se o něm hovořilo jako o novém Pelé, je tato vizitka k zamyšlení.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články