Zpět na » Primera Division » Giuly: Se Samuelem je to snažší

Primera Division - Giuly: Se Samuelem je to snažší

0

Líbilo se

26.02. - Ăštočník mistrovské Barcelony, Francouz Ludovic Giuly uvedl, že s příchodem Kamerunce Samuela Eto'o se celkově hra katalánského klubu výrazně zlepšila. Dále poznamenal, že s barcelonskou "devítkou" je "mnohem jednodušší hrát."

Giuly si užíval svůj návrat do základní sestavy a k nedělnímu zápasu poznamenal: "potřebujeme se dostat znovu do hry a když Samuel a Ronaldinho jsou v pohodě, je to tím lepší pro mužstvo. Teď nás totiž čekají dva velmi obtížné měsíce, ve kterých musíme mít vítěznou mentalitu, aby nám všechno dobře dopadlo."

Dále podotkl, že vítězství nad soupeřem z Baskicka 3:0 bylo velmi užitečné pro tým a pro psychiku, z hlediska osobního popsal, že se cítí "velmi dobře po fyzické stránce i po té psychické", přestože jeho účast v základní sestavě není příliš častá.

Je přesvědčen, že je - li Barca schopna otočit středeční zápas v Zaragoze na stadionu Romareda (v prvním čtvrtfinále Barca doma podlehla 0:1) "budoucnost pro nás bude příznivá". Giuly uvedl, že zápas proti Zaragoze bude "finále na velmi obtížném stadionu", kde se ukáže, "jestli jsme se dostali z problémů, nebo ne." Na otázku ohledně nadváhy Ronaldinha se jen pousmál: "Ukázalo se, že tlustý není. Naopak, já ano, protože jsem malý."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články