Zpět na » Primera Division » Cristiano Ronaldo chce do Realu

Primera Division - Cristiano Ronaldo chce do Realu

0

Líbilo se

27.02. - Portugalský záložník Manchesteru United Cristiano Ronaldo se již podle zdrojů deníku As definitivně rozhodl. V létě chce opustit svůj současný klub, Manchester United a prostřednictvím svého agenta Jorgeho Mendese dal najevo, že jedinou možnou destinací je pro něj Real Madrid.

Cristiana Ronalda velice těší zájem dalších velkoklubů, mezi nimiž je třeba Barcelona, nebo Inter Milán, ale hráč by si chtěl splnit sen a tím je hrát na San Bernabeu. K odchodu z United má hned několik důvodů. Jeho vztah z trenérem Alexem Fergusonem je přinejmenším vlažný. Dalším neméně podstatným důvodem je jeho plat. Ten činí 3,9 milionů eur ročně. Tato částka však výrazně zaostává za platem, který pobírají nejlépe placení hráči Reds Ferdinand a Rooney, přesně o 2,8 milionů eur. Portugalcovým přáním je rovněž zahrát si španělskou Primera Division, stejně jako jeho vzor Luis Figo, v Realu Madrid, se kterým každé léto flirtuje, ale přestup pokaždé na něčem ztroskotá.

O přání obléci bílý dres Realu se již dozvěděli Pedja Mijatovič, Franco Baldini a José Angel Sanchez a hráči vzkázali, že klub udělá všechno možné, aby ho v létě získal, ale nejdůležitější bude, jaký tlak v této transakci vyvine samotný Ronaldo. To bude mít vliv na pozdější vyjednávání. Ramón Calderon, klubový prezident považuje přestup Ronalda za strategický tah a je připraven investovat více než padesát milionů eur a obměkčit tak Manchester. V tom případě by se Ronaldo stal třetím nejdražším nákupem Bílého baletu po Zidanovi (75 milionů) a Figovi (60 milionů). Pouze za předpokladu, že by Manchester požadoval nějakou závratnou sumu (kolem sta milionů eur), Ronaldo by zůstal i nadále na ostrovech.

Cristiana Ronalda měl v plánu angažovat již bývalý prezident Florentino Pérez, předtím než zhruba před rokem odstoupil ze své funkce.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články