Zpět na » Primera Division » Rijkaard připravuje změny v obraně

Primera Division - Rijkaard připravuje změny v obraně

0

Líbilo se

24.02. - Trenér Barcelony Frank Rijkaard využil pátek na to, aby obměnil sestavu svého mužstva. Barcelona v neděli na Nou Capmu přivítá Athletic Bilbao, který se sice nachází mezi posledními týmy tabulky, ale v minulém kole porazil velmi silné Getafe a navíc budou Barce chybět někteří hráči.

V nedělním zápase na Nou Campu totiž barcelonský trenér nemůže počítat s několika klíčovými hráči. Na trávník nevyběhne Deco, který byl v minulém utkání ligy proti Valencii vyloučen. Dále nemůže hrát Zambrotta, který viděl svou pátou žlutou kartu rovněž v zápase s Valencií. A proto budeme svědky několika změn v defenzívě. Oleguer a Gio se můžou vrátit na kraje obrany a Thuram se zase společně s Puyolem může postavit na střed obrany.

To nám napovídá, že Márquez bude pokračovat ve spolupráci s Xavim a Iniestou. Nástup Edmislona nebo Motty také není vyloučen. V útoku se bude muset trenér rozhodnout mezi Messim a Giulym, protože nástup Gudjohnsena a Ronaldinha vypadá jistě. Rijkaard nechce Argentince přetěžovat, a proto ho možná nepošle na hřiště hned od začátku.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články