Zpět na » Primera Division » Cassano se vrací na soupisku

Primera Division - Cassano se vrací na soupisku

0

Líbilo se

23.02. - Cassano se vrací na soupisku Realu Madrid pro derby s Atléticem na stadionu Vicente Calderóna. Italský útočník byl vyloučen z mužstva kvůli rozporům s trenérem Fabiem Capellem. Na soupisce se objevil naposledy 7. ledna v zápase, který hrál Real Madrid na Riazoru, i když na trávník se stejně nedostal.

Abychom našli utkání, ve kterém hrál, musíme sáhnout až po zápasu základního kola ligy mistrů ze 6. prosince proti Dynamu Kyjev.

Novinkou na soupisce je také Sergio Ramos a Roberto Carlos, kteří byli zranění. Dále také návrat Diarry a Emersona.

Na druhé straně se derby nemůže zúčastnit v poslední době opěvovaný David Beckham, který v předešlém ligovém zápase obdržel červenou kartu. Očekávaná základní jedenáctka Realu Madrid by měla vypadat takto: Iker Casillas v bráně, Cannavaro a Helguera v centru obrany, Michel Salgado a Torres na krajích, Gago a Diarra ve středu zálohy, Higuaín by měl nastoupit na pravé straně, naopak Raúl na levé, Guti uprostřed a Van Nisterlooy na hrotu.

Celková listina povolaných na derby, které se odehraje v sobotu vypadá takto: Casillas, Diego López, Torres, Míchel Salgado, Cannavaro, Helguera, Mejía, Pavón, Marcelo, Diarra, Emerson, Gago, Guti, Robinho, Reyes, Higuaín, Raul, Cassano y Van Nistelrooy

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články