Zpět na » Primera Division » Pavone chce zase skórovat

Pavone chce zase skórovat

Pavone chce zase skórovat © elargentino.com - útočník Betisu

0

Líbilo se

24.11. - Mariano Pavone, útočník Betisu, se v minulém zápase dokázal dvakrát prosadit proto Zaragoze. Teď sevillský celek čeká Levante a Argentinec se bude chtít trefit znovu

Vysoce oceňovaný útočník, který do Španělska přišel z Estudiantes de La Plata, oznámil novinářům, že byl nesmírně šťastný za dvě branky z minulého zápasu. Argentinec také řekl, že když se kterýkoliv útočník konečně trefí, jeho motivace roste.

„Je vždy dobré, když se trefíte, ale pro útočníky, kteří jsou skrz góly vlastně oceňováni, je to otázka růstu sebedůvěry,“ oznámil.

Pavone si myslí, že reprezentační přestávka mu přišla spíše na škodu, protože byl podle vlastních slov ve formě poté, co konečně prolomil střelecké tápání.

„Když dáte gól, očekáváte, že budete hrát. Teď jsem kvůli reprezentační pauzy hrát nemohl, což je škoda. Na druhou stranu jsme alespoň dostali čas opravit chyby,“ řekl.

Argentinec by měl být podle předpokladů v základní sestavě zápasu s Levante, sám však říká, že skórovat může, i když se dostane do hry po střídání.

„Jsem připraven, tak jako proti Zaragoze. Může se stát, že během 90 minut se netrefíte, ale během 20 minut ano,“ uzavřel.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články