Zpět na » Primera Division » Vyhrát za každou cenu

Primera Division - Vyhrát za každou cenu

0

Líbilo se

16.03. - Luis Aragonés, reprezentační trenér Ĺ panělska, dnes zveřejnil nominaci na kvalifikační zápasy o postup na EURO 2008 proti Dánsku a Islandu. Zároveň má jasno, že jeho výběr si nemůže dovolit ztratit body, aby "udělalo důležitý krok" v kvalifikačním boji.

Co se týče nominace podotkl, že jediné "po čem touží je uspět a bohužel vždycky musí nechat stranou některé dobré hráče. Mluvil jsem s Raúlem a řekl mu, že záleží na něm. Nepochybuji, že se Raúl a Guti snažili, ale je tu 24 nebo 25 hráčů a je třeba vybírat," řekl Aragonés. Zároveň však kategoricky popřel, že se s Raúlem sešel, aby mu oznámil jeho možné jmenování do nominace. Trenér uvedl, že hráči jsou v poslední čtvrtině "ligy" a připustil, že mužstvo má před sebou "velmi důležitou výzvu."

"Musíme vyhrát za každou cenu, abychom udělali důležitý krok v kvalifikaci. Podpora fanoušků bude mít velkou důležitost a každá reprezentace potřebuje svoje fanoušky." Aragonés zveřejnil seznam dvaceti jmen, bez nějakého většího překvapení. Hlavní novinkou je návrat Carlose Marcheny z Valencie, kterého Aragonés opomínal v nominacích od světového šampionátu. Vrací se rovněž Juanito. V nominaci chybí Arizmendi a hráč Atlética Pablo Ibaňez pro zranění. Přestože Puyol a Sergio Ramos mají pro první utkání disciplinární trest, v nominaci se objevili. Nejvíce hráčů má na seznamu Valencia, celkem šest, tři má Barcelona, Atlético, Liverpool a Real Madrid po dvou.

Nominace:

Atlético Madrid: Antonio López a Torres

Arsenal: Cesc

Barcelona: Iniesta, Xavi , Puyol

Betis: Juanito

Celta: Angel

Deportivo: Capdevila

Liverpool: Reina , Xabi Alonso

Real Madrid: Casillas y Sergio Ramos

Sevilla: Javi Navarro

Valencia: Angulo, Morientes, Silva, Villa, Albelda, Marchena

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články