Zpět na » Primera Division » Nic nevzdáváme

Primera Division - Nic nevzdáváme

0

Líbilo se

16.03. - Miguel Torres, mladý obránce Realu Madrid se včera zpovídal na tiskové konferenci. Byla to jeho první. Do prvního mužstva byl povolán zhruba pře půl rokem a vinnou spousty zranění, která postihla zadní řady Bílého baletu si splnil sen zahrát si za svůj vytoužený klub.

Je trochu riskantní dělat velká prohlášení, že můžete vyhrát ligu, nemyslíte?

Víme, že v lize hrají skvělá mužstva, kterým to jde. Rovněž víme, že je to obtížné, ale tvrdě pracujeme a nenecháme to nikomu zadarmo.

O titul bojuje více uchazečů, kolik procent dáváte Realu?

Sto, do posledního zápasu nic nevzdáme. Zbývá dvanáct takových malých finále. Musíme jít od zápasu k zápasu, den po dni a snad se nám to podaří.

Asi byste už něco měli udělat s nepříznivými výsledky na San Bernabeu?

To ano, protože všichni říkají, že se na Bernabeu necítíme dobře. Tak to ale není. Každý nemá to štěstí hrát na jednom z nejlepších stadionů světa. Pracujeme velmi dobře a doufám, že bude pokračovat naše zlepšení. A že vyhrajeme všechna domácí utkání. Opravdu si myslíte, že můžete vyhrát dvanáct zápasů, které jsou před vámi?

No bude to těžké, čekají nás zápasy s týmy, které mají stejné ambice. Ale nic nevzdáváme. Nejsme žádné vědmy a nevíme, jestli vyhrajeme všech dvanáct utkání, ale jsme přesvědčeni, že máme skvělý kádr, tak proč bychom těch dvanáct zápasů nemohli vyhrát? Pracujeme tvrdě abychom toho dosáhli. Snažíme se maximálně, to je to nejmenší co pro to můžeme udělat.

Asi se ráno občas probudíte a štípete se, jestli se vám to všechno nezdá, že?

Abych byl upřímný, nepřestávám myslet na to, co mě potkalo. Snažím se žít ze dne na den a nemyslet na ostatní věci. Trénuji, a snažím se každý den, abych si získal důvěru trenéra. Nechci žít z minulosti. zajímá mě jenom budoucnost a tréninky.

Hrajete radši napravo, nebo nalevo?

Tohle mě v tuto chvíli netrápí. Teď si chci hlavně upevnit místo v týmu a na každém postu se něco naučit. Jsem hráč ve vývinu a chci hrát na všech možných pozicích, abych se naučil ještě víc.

Jak jste se cítil, když jste vkročil na Nou Camp?

Byl jsem klidný a plný iluzí. Byla to jedinečná příležitost.

Váš nejlepší a nejhorší zážitek za těch posledních pár měsíců?

Nemůžu říct nic špatného, všechno je nové. Je to splněný sen. Ještě jsem si nedělal žádné hodnocení, naslouchám radám, které mi všichni dávají. Jsou od zkušenzých lidí a mohou mi pomoci v mém růstu.

Odchod Roberta Carlose vám otevírá možnosti do nadcházející sezony...

Především je to pro mě škoda. Je to hráč který mě okouzlil a který v klubu odvedl mnoho skvělé práce. Předpokládám, že oznámit toto rozhodnutí pro něj muselo být velmi těžké. Je pravda, že se mi otevírá jistá možnost, ale je tu ještě Marcelo, který je velmi mladý. Na všech postech musí být konkurence, je to dobré pro mužstvo.

Reprezentační trenér Luis Aragones řekl, že jste jedním z hráčů, které sleduje a že nevylučuje vaši účast v reprezentaci...

Jenom to, že zmínil moje jméno mě uspokojilo. Budu se snažit zůstat nohama na zemi. teď je moje priorita zůstat v prvním týmu. Reprezentace je mým dalším snem, ještě jsme hodně mladý.

Byl to Leo Messi, který vás zatím nejvíce potrápil?

Ne, je to však skvělý hráč a bylo to skvělé utkání, ale když jste tady, trénujete se skvělými hráči, nemůžete si oddychnout na chvilku ani v tréninku. Už jsem hrál proti skvělým hráčům, ale doufám, že až se spolu znovu potkáme, zvládnu to lépe.

Co si myslíte o potrestání Davida Navarra z Valencie?

Vůbec se mi nelíbí tyto záležitosti. To nepatří do fotbalu. Jestliže se vám během utkání „vaří krev“, měl byste si to vyřídit na hřišti, ale jakmile pískne rozhodčí, je třeba toho nechat. Nechci zasahovat do rozhodnutí, jako sportovec respektuji rozhodnutí odpovědných lidí.

Jak by se vám líbilo angažování Cristiana Ronalda?

Každému hráči se líbí, když může být v kabině se skvělými hráči. Je to skvělý hráč a daří se mu. Určitě to jediné, co ho teď zajímá, aby se mu vedlo v Manchesteru.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ realmadrid.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články