Zpět na » Primera Division » Německý klub chce Cristiana Ronalda a nabízí mu opravdu originální odměnu

Primera Division - Německý klub chce Cristiana Ronalda a nabízí mu opravdu originální odměnu

Německý klub chce Cristiana Ronalda a nabízí mu opravdu originální odměnu © as.com - Cristiano Ronaldo

11

Líbilo se

20.06. - Téma kolem Cristiana Ronalda, jeho daňových úniků a z toho vyplývajícího možného odchodu z Realu Madrid už je natolik omílané, že se přesouvá do rukou různých recesistů na sociálních sítích. Tak jako například v Německu.

Kde skončí Cristiano Ronaldo, pokud odejde z madridského Realu? V Manchesteru United, City, PSG, Chelsea, Číně nebo Americe? Možná že ani na jednom místě, ale v zemi našich západních sousedů, v Německu.

Ovšem ne v Bayernu, jak by se mohlo podle finanční síly předpokládat, nýbrž v celku Fortuna Köln. Ten totiž na sociálních sítích učinil zajímavou nabídku. Mužstvo ze třetí německé ligy publikovalo na Twitteru vzkaz pro portugalského útočníka: „Hej Cristiano. Pořád hledáme útočníka. Nemáme peníze, ale můžeme nabídnout pivo zdarma až do konce života.“

Německý klub, který byl založen v roce 1948, skončil v právě skončené sezóně na 16. místě třetí německé ligy. Fortuna Köln v celé své historii odehrála jen jediný ročník v elitní Bundeslize, 26 sezón pak strávila ve druhé lize.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
TrutaCZ - 20.06. Odpovědět

Vzhledem k tomu, že je Ronaldo abstinent tak ho na tohle určitě nenalákají, ale můžou to zkusit nabídnout mě. Já to určitě vezmu.

TrutaCZ

No jenze to bys asi vic chlastal nez hral,takze to by F.Köln moc velkou diru do sveta neudelala Smajlík 3

tomogara
Související odkazy
Nejnovější články