Zpět na » Primera Division » Calderwood vyjednává s trojicí hráčů o smlouvě

Primera Division - Calderwood vyjednává s trojicí hráčů o smlouvě

0

Líbilo se

15.03. -

Pokud se uskuteční plány manažera Aberdeenu Jimmyho Calderwooda, tak by již příští týden mělo podepsat smlouvu trio hráčů. V případě dvojice Karim Touzani a Gary Dempsey by se jednalo o prodloužení stávajících kontraktů. Lee Mair z Dundee by se měl stát pro příští sezónu novým členem kádru.

Záležitost kolem Touzaniho se zdá být hotovou věcí. Calderwoodovi již osobně potvrdil, že podepíše s týmem dvouletý kontrakt. Podle kouče schází už jenom hráčův podpis, aby mohl Aberdeen využívat služby tohoto holandského obránce i v nadcházejícím dvouletém období. Nemůžete si být sice zcela jistý, ale Karim mi dal své slovo a já nepochybuji, že by od naši ústní dohody odstoupil," prohlásil trenér.

To v případě záložníka Garyho Dempsyho není situace tak jednoznačná. Dempsey má už delší čas na stole nabídku z Yeovil Townu a hráč stále ještě zvažuje varianty, které se mu nabízí. Od irského záložníka Calderwood doposud neobdržel jasnou odpověď, ale domnívá se, že Dempsey dá přednost spíše setrvání u současného zaměstanavatele než před odchodem do Anglie. Zvlášť v případě, když příští sezónu bude hrát Aberdeen v pohárové Evropě.
"Stále s Garym o celé věci mluvím. Osobně jsem ho požádal, aby v týmu zůstal. Vedení klubu mu nabídlo prodloužení stávající smlouvy o další dva roky. Rozhodnutí je na něm."

Calderwood také poodhalil, že pro příští sezónu klub zřejmě získá novou posilu do defensivních řad. Z Dundee United by měl přijít Skot Lee Mair. Ten by měl příští týden absolvovat v Aberdeenu lékařskou prohlídku a pokud vše dopadne dobře, uzavřou obě strany dohodu, podle níž nebude nic bránit přestupu v létě do Aberdeenu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Holík / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články