Zpět na » Primera Division » Barcelona zpochybňuje přístup hráčů Málagy proti Realu Madrid. Hráli na sto procent?

Barcelona zpochybňuje přístup hráčů Málagy proti Realu Madrid. Hráli na sto procent?

Barcelona zpochybňuje přístup hráčů Málagy proti Realu Madrid. Hráli na sto procent? © mundodeportivo.com - Cristiano Ronaldo během zápasu v Málaze

2

Líbilo se

24.05. - VIDEO V Barceloně zdá se pořád ještě nestrávili skutečnost, že jim utekl ligový titul. Přesněji řečeno zpochybňují přístup hráčů Málagy, která jako poslední mohla Real vykolejit z cesty za ligovým primátem. Zejména se zastavují nad výkonem obránce Mikela Villanuevy, konkrétně v jedné akci.

Mělo jít o situaci ze 34. minuty zápasu Málaga - Real Madrid. Z levé strany šel centr, obránce Villanueva místo odkopu či jiného zákroku, který by poslal balón do bezpečí, jen nepochopitelně zvedl nohu a míč tak prošel k Ronaldovi stojícímu za ním.

Ronaldo si pak mohl kličkou do protipohybu naštelovat pohodlně míč ke střele, kterou ale brankář Málagy Kameni zneškodnil.

Barcelonský deník Mundo Deportivo přinesl článek o tom, že fanoušci barcelonského klubu jdou dokonce tak daleko, že poslali prezidentovi španělské ligy záběry ze zmíněného utkání. Zpochybňují přístup venezuelského obránce Mikela Villanuevy při akci, v níž hrál až moc laxně a požadují, aby celou událost prošetřil.

„Vedení klubu asi těžko podá proti této akci nějaký protest, nicméně doufá, že kompetentní orgány budou jednat, pokud bude podezření, že něco za výkonem obránce Málagy je,“ píše Mundo Deportivo.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Související odkazy
Nejnovější články