Zpět na » Primera Division » Vyhrajeme dvanáct zápasů a jsme mistry!

Primera Division - Vyhrajeme dvanáct zápasů a jsme mistry!

0

Líbilo se

13.03. - Záložník Realu Madrid, José María Gutiérrez, Guti, přiznal, že remíza, kterou mužstvo uhrálo v sobotu na Nou Campu, zvlášť, když se vezmou v úvahu výsledky ostatních zápasů, je velká škoda. Dále prohlásil, že "když mužstvo vyhraje dvanáct utkání, bude mistrem ligy."

"Nejsem v eufórii ani veselý, když vidím remízu Valencie a porážku Sevilly, byla to pro nás další nepříjemnost, co se týče prestiže, mohli jsme se dostat blíž k Barceloně a také když se podívám, jaké byly výsledky posledního kola...pořád máme titul blízko, budeme bojovat. Máme ale před sebou tři mužstva a ty musí ztrácet, abychom se stali mistry," uvedl. Přestože Real na Barcu a Sevillu ztrácí pět bodů a před nimi je ještě Valencia, Guti si myslí, že šance na vítězství v lize jsou nedotčeny. "Když vyhrajeme dvanáct zápasů, jsme mistry," odpovídá a uvádí, že klub má výhodu, že už ze všech soutěží vypadl, narozdíl od svých konkurentů. Nicméně šance zůstanou reálné pouze v případě, že Real bude doma vyhrávat. Mužstvo totiž doma ztratilo již sedmnáct bodů a již dva měsíce nevyhrálo. Naposledy zdolalo na San Bernabeu Zaragozu 1:0.

"Každé mužstvo, které má ambice vyhrát ligu musí doma vyhrát všechny zápasy a nám se to zatím nedaří, remizujeme a prohráváme," posteskl si. Proto doufá, že mužstvo předvede vždycky stejný výkon, jako v sobotu na Nou Campu. Vždycky se to však nedaří. "Žádní soupeři nejsou stejní ani zápasy vám nevyjdou stejně. Vždycky se snažíme zahrát co nejlépe, jinak se hraje proti Barce, která umí hrát fotbal a proti mužstvu, které se zakope vzadu," řekl. Myslím, že v Barceloně jsme použili obvyklé taktické schéma, i když jsme vyměnili některé hráče, nemyslím si, že by se mužstvo nějak změnilo po taktické stránce, mimo utkání na Bayernu." Domnívá se, že proti Barce mužstvo nedostalo nějaké speciální pokyny. "Kdybychom takhle hráli pokaždé, porazíme kohokoliv," podotýká. Rovněž ujišťuje, že jeho vztah s Capellem nemá chybu a v mužstvu se mu líbí.

"To v Mnichově bylo vyjímečné, ale jsem velmi spokojený s minutami, které hraji a za důvěru," řekl. "Všechny zápasy nevyjdou stejně. Derby bylo skvělé utkání, všechno mi vycházelo dobře, bylo to jedno z mých nejlepších utkání. Vždycky se snažím pracovat tak, abych si udržel svoji výkonost na vysoké úrovni. Ovšem ne pokaždé se zadaří," poznamenal. Nakonec se vyjádřil k problémům, kterými si prochází jeho spoluhráč Emerson. Myslí si, že to nejsou hráči, kteří by se měli k tomuto problému vyjadřovat, kromě pomoci a podpory. "V klubu jsou lidi, kteří musí mluvit s hráči, my nejsme soudci ostatních hráčů. Nejde to dobře, jeho adaptace je komplikovaná, my mu dáme veškerou podporu, to je naše funkce," uzavřel Guti.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články