Zpět na » Primera Division » Španělští giganti sledují Denilsona

Primera Division - Španělští giganti sledují Denilsona

0

Líbilo se

13.03. - Anglický tisk včera přinesl informaci o tom, že bohaté evropské kluby krouží kolem mladého brazilského středopolaře Arsenalu Londýn, Denilsona. Mezi zájemci o tento mladý klenot nemohou chybět ani Barcelona s Realem.

Arsene Wenger, trenér londýnského klubu má před sebou další bitvu. Různé kluby již projevily zájem o mladou perlu z jeho hájenství. Mladý Brazilec, kapitán brazilské reprezentace do 21 let neunikl pozornosti ani dvou mega španělských klubů, Realu a Barcelony. Arsenal si Denilsona pojistil na čtyři roky, výměnou za čtyři miliony eur, které poslal na konto klubu ze Sao Paula, kde předtím působil. Denilson debutoval v dresu Kanonýrů proti West Bromwichi v Carling Cupu a od té chvíle ho nepřestávají sledovat oči několika desítek skautů největších evropských klubů, které by ho nejraději nadcházející léto koupili do svých služeb.

Denilson je dalším Wengerovým objevem, Arsenal ho koupil v létě v ten nejzašší moment, kdy se uzavíral letní přestupní termín. Na to že se jedná o osmnáctiletého mladíka, Wenger na něj vsází více než hodně, přestupová částka mluví za vše. Měl by se stát náhradou za Gilberta Silvu. Byl nominován do utkání Ligy mistrů proti CSKA, ale na svůj debut si musel počkat až do výše zmíněného utkání Carling Cupu, v této soutěži se objevuje v základní sestavě. Denilson má velmi dobrou techniku, ztrácí velmi málo míčů, kope velmi dobře oběma nohama, zatím má trochu rezervy při hře ve vzduchu. Ti, kteří ho sledovali mu věští hvězdnou budoucnost a měl by se stát jedním z nepostradatelných členů Arsenalu. Dokonce i reprezentační trenér Kanárků Carlos Dunga si na něj vzpomněl a nominoval ho k přátelskému utkání své země proti Ĺ výcarsku, sice neodehrál ani minutu, ale krok je to pro něj velmi důležitý.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články