Zpět na » Primera Division » Došla kabině Realu trpělivost s Ronaldem? V pátek to v ní pěkně vřelo

Došla kabině Realu trpělivost s Ronaldem? V pátek to v ní pěkně vřelo

Došla kabině Realu trpělivost s Ronaldem? V pátek to v ní pěkně vřelo © thesun.co.uk - Cristiano Ronaldo

5

Líbilo se

05.03. - V Realu to možná pořádně vře. Páteční trénink, jenž předcházel sobotní výhře v Eibaru (4:1) se zpozdil o třicet minut. Důvodem byla schůzka hráčů s trenérem, kde se řešila neutěšená situace posledních dnů, či vlastně celého období od začátku roku 2017.

Podle kuloárních informací v kabině ale nelétaly výčitky směrem k trenérovi Zidanemu, s nímž jsou hráči spokojeni. Napětí bylo spíše mezi hráči. Těžké váhy madridského týmu (Marcelo, Ramos, Modrić) údajně žádali Isca s Moratou, aby nechali svoje záležitosti ohledně smlouvy a své budoucnosti stranou, aby neměla vliv na běh týmu.

A nejen to. Šéfové kabiny rovněž požadovali větší zaujetí pro defenzivní činnost. „Tady musí bránit a běhat všichni,“ uvedl Sergio Ramos.

„Jediný, kdo se nemusí vracet, je Cristiano, protože nastřílí 60 gólů za sezónu,“ bránil portugalskou hvězdu kapitán týmu, protože s jejím přístupem nebyli spokojeni ostatní spoluhráči v týmu.

„Některým hráčům navíc hodně vadí jeho chování. Vyčítají mu jeho prohlášení, když říká, že když se vyhraje, je to jeho zásluhou a pokud se prohraje, vina leží na zbytku mančaftu,“ píše Mundo Deportivo.

I bez Ronalda, který kvůli lehčím zdravotním problémům nebyl v nominaci, dokázal včera Real Madrid vyhrát v Eibaru. Ostatně triumfoval v posledních devíti zápasech bez CR7.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, mundodeportivo.com

Související odkazy
Nejnovější články