Zpět na » Primera Division » To, že jsme nedali gól, není o štětsí

Primera Division - To, že jsme nedali gól, není o štětsí

0

Líbilo se

12.03. - Dosavadní ligový lídr Sevilla FC nedokázal vyhrát na stadionu předposledního týmu tabulky, Gimnásticu Tarragona, a díky horšímu skóre při bodové rovnosti přepustila vedení v tabulce obhájci ligového prvenství Barceloně.

"Je to velké zklamání prohrát utkání, ve kterém můžete získat vedení v tabulce. Je to nepříjemné, že mužstvo, které má ambice hrát nahoře a jasně dominuje utkání zahodí tolik šancí a nakonec prohraje," uvedl trenér Sevilly Juande Ramos. Dále kouč v současnosti druhého týmu tabulky řekl: "Byli jsme v útoku lepší než Nástic, měli jsme spoustu příležitostí jít do vedení, ale žádná se neujala. Náš soupeř si počkal na svou příležitost a dal branku. Střetnutí jsme jasně dominovali, gól byl na spadnutí, ale jakmile jsme obdrželi branku rozhodilo nás to. Měli bychom vítězit s týmy, které nejsou tak vysoko v tabulce abychom mohli bojovat na čele."

Na téma střeleckého "sucha" na hřišti Tarragony podotkl: "Je to otázka dovednosti a když ji nemáte, tak vám to přidělává starosti. Doufáme, že hráči znovu nabydou své schopnosti a svěžest a vrátí se jejich lepší momenty. Není to otázka štěstí, o tom můžeme mluvit při akci Kanoutého, která skončila na tyči. O tom to není. Můžeme mluvit o špatném výběru hráčů, ale to že jsme nedali gól je proto, že se něco udělalo špatně a ne proto, že jsme neměli štěstí."

Juande Ramos potvrdil, že od teďka se mužstvo soustředí pouze na utkání odvety osmifinále poháru UEFA na půdě Ĺ achtaru Doněck. První utkání skončilo v Seville remízou 2:2 a klub se bude snažit vybojovat postup dále. "Uvidíme, jak se zotaví hráči a uvidíme jak na tom budou po stránce zdravotní. Je to pro nás takové malé finále a budou hrát ti nejlepší, co máme," uzavřel trenér Sevilly Juande Ramos.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sevillafc.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články