Zpět na » Primera Division » Mijatovič: Chybí nám štěstí

Primera Division - Mijatovič: Chybí nám štěstí

0

Líbilo se

11.03. - Sportovní ředitel Realu Madrid Pedja Mijatovič po včerejším utkání s Barcelonou si stěžoval na nedostatek štěstíčka, které jeho týmu chybí celou sezonu. "Měli jsme smůlu. Provází nás to po celou sezonu a to co se stalo dnes v noci ukazuje na to, jakou máme smůlu. Chybí nám štěstíčko, abychom mohli aspirovat na všechny ty trofeje."

"Měli jsme spoustu příležitostí a nakonec to pro nás byla smůla. Přese všchno, co se přihodilo, jsme velmi spokojeni, protože mužstvo ukíázalo svoji tvář, hrálo velmi dobře, ukázalo velkou touhu. Výsledek naznačuje, že mužstvo stále žije, že pořád ještě může bojovat o titul v letošní sezoně. Pouze chybí víc štěstí, které je rovněž důležité. Jsem velmi spokojený, ale přeci jen trošku rozmrzelý z toho, že jsme nevyhráli. Věděli jsme, ž můžeme odehrát dobrý zápas, mužstvo je na tom dobře.

Porážka v Mnichově byla velmi tvrdá rána. Hráli jsme dobře i tam, ale neměli jsme to potřebné štěstí. Chtěli jsme ukázat sami sobě a našim fanouškům, že tohle mužstvo může hrát dobrý fotbal a aspirovat na vítězství v lize s trošičkou toho štěstíčka. Hráči teď vědí naprosto přesně, co musí udělat, s podporou našich lidí hrajeme v neděli velice důležité utkání. Proto oslovuji naše fanoušky, aby přišli a podpořili. Vůbec nepochybuji o tom, že si hráči odpočinou a v neděli předvedou výborný výkon.

Ĺ patně dopadlo premiérové El Clásico pro zimní argentinskou posilu Fernanda Gaga. Po utkání odešel o berlích. Příčinou byla silná pohmožděnina v lýtku pravé nohy. Mužstvo teď má dva dny volna, do tréninku se vrátí až v úterý a tehdy rovněž Gago zavítá na prohlídku k týmovým lékařům, aby se zjistilo jak závažné zranění defenzivního záložníka je.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ realmadrid.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články