Zpět na » Primera Division » Dani Alves se nabízel zpět Barceloně. Ta ho odmítla

Dani Alves se nabízel zpět Barceloně. Ta ho odmítla

Dani Alves se nabízel zpět Barceloně. Ta ho odmítla © dailymail.co.uk - Dani Alves s Lionelem Messim

1

Líbilo se

24.02. - Barcelona má v současné době palčivý problém na pozici pravého obránce. Po zranění Aleixe Vidala mu zbyl pouze Sergi Roberto, přeškolený záložník, jehož skvělá forma z úvodu sezóny je rovněž ta tam. V lednu se mohl vrátit někdejší hráč azulgranas Dani Alves. Sám se nabízel, vedení ho ale odmítlo.

Fanoušci na něj nostalgicky vzpomínají. Měli ho rádi. Patřil mezi nejlepší pravé obránce světa, skvěle si rozuměl s Lionelem Messim. Nicméně v létě se rozhodl, podle klauzule ve smlouvě, opustit Camp Nou. I kvůli klubovému vedení. Zdarma ho tehdy získal Juventus.

Jenže na rozdíl od slunné Barcelony se v chladném Turíně prozatím trápí. Nedokázal se adaptovat na nové prostředí, problémy měl i se svými spoluhráči a také s hrou, kterou Vecchia Signora praktikuje. Podle informací deníku Mundo Deportivo dokonce natolik, že se v lednovém přestupovém termínu zkontaktoval s managementem Barcelony a nabízel se, jestli by se nemohl do klubu vrátit.

„K aspektům fotbalovým se přidaly také ty rodinné, neboť ho trápila vzdálenost, která ho dělila od dětí, které zůstaly v Barceloně se svoji matkou,“ uvádí MD.

„Obránce se přímo spojil s lidmi z barcelonského klubu a několikrát zopakoval svoji touhu se vrátit. V klubu vzali volání Alvese na vědomí, za nabídku poděkovali, ale odpověděli mu, že jeho etapa v Barceloně již skončila, tím spíš, že to byl on, kdo se rozhodl ji ukončit, přestože podle smlouvy měl možnost pokračovat ještě jeden rok,“ píše dále tento list.

Chvíli poté, co se nabízel Barceloně, si zlomil nohu a dva měsíce byl mimo hru.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, mundodeportivo.com

Související odkazy
Nejnovější články