Zpět na » Primera Division » Hlasy trenérů po derby

Primera Division - Hlasy trenérů po derby

0

Líbilo se

11.03. - Trenér FC Barcelona Frank Rijkaard označil remízu s Realem jako velice dobrý výsledek. Poznamenal, že jeho mužstvo muselo hrát celý poločas o deseti, díky vyloučení Oleguera a podařilo se mu vyrovnat až v závěrečných sekundách.

Rijkaard rovněž ocenil vzestup formy Samuela Etoo a Lea Messiho, ale postěžoval si, že bez míče "Barca postrádala organizaci, díky čemuž se soupeř dostával lehce do šancí a to je třeba napravit." Celkově však trenér Rijkaard pochválil mužstvo za "přístup a úsilí" jeho svěřenců a také, že nepřestali bojovat proti soupeři, který byl v početní výhodě. "Remíza je dobrý výsledek, především z pohledu morálky, proti soupeři, který měl o hráče víc. Přd zápasem bychom remízu asi nebrali, ale nyní jsme spokojení a myslím, že remíza se může považovat za úspěch. K výkonu Messiho řekl: "Zachránil nás před porážkou, když hráč dá tři góly, znamená to, že podal vyjímečný výkon," a stejně jako jako jeho kolega Capello se nechtěl pouštět do rozboru výkonu rozhodčího Undiana Mallenca. Ohledně rozestavení 3-4-3, které použil v utkání s Realem Rijkaard uvedl: mužstvo je přesvědčeno, že může tímto způsobem hrát. V ostatních utkáních to fungovalo dobře. " Připustil však, že v určitých momentech bylo mužstvo trochu neorganizované.

Hostující trenér Fabio Capello uvedl, že si jeho mužstvo nechalo uniknout dva body, když inkasovalo třetí gól v nastaveném čase. "Měli jsme velmi dobré šance, ale brankář Barcelony předvedl několik výborných zákroků a když proti vám stojí hráči jako Messi, nebo Ronaldinho, může se něco takového přihodit." Capello připustil, že "Real mohl vyhrát i vyšším rozdílem," díky šancím, kterými disponoval ve druhé půli. Dále se Capello nechtěl vyjadřovat k výkonu rozhodčího ("nikdy nekomentuji rozhodčího") a vysvětlil, že výměna Gutiho byla zapříčeněna zdravotními problémy hráče. "O vystřídání mě požádal on," vysvětlil."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články