Zpět na » Primera Division » Premiéra Fabiana Ellera

Primera Division - Premiéra Fabiana Ellera

0

Líbilo se

10.03. - Zítra poprvé představí Atlético Madrid v utkání proti Deportivu La Coruňa novou zimní posilu, Brazilského stopera Fabiana Ellera. Příčinou jsou zranění stálých členů sestavy Pabla Ibaňeze a Luise Perey. "Jsem velni nedočkavý, protože jsem tři měsíce nehrál."

"Už je to dlouho, nikdy jsem neměl tak dlouhou herní pauzu. Jsem velmi šťastný za příležitost hrát po třech měsících. Doufám, že pro mne začne sezona dobře.," uvedl Eller. "Je mi dvacet devět a cítím se mladý. Myslím si, že všichni hráči před svým debutem cítí trošku divné pocity v krajině břišní. Je to nedočkavost, jsme jenom lidi. Ale jsem v klidu, znám své schopnosti. Hrál jsem velké zápasy v týmech, kde jsem byl a dosáhl jsem tam důležité tituly," uvedl. "A chci další přidat v Atléticu."

Zranění pabla Ibaňeze a Luise Perey uspíšilo nástup Brazilce do základní sestavy. Před týdnem trenér Javier Aguirre oznámil, že si Eller musí počkat ještě čtrnáct dní. "Cítim se po fyzické stránce dobře, i když hráč se cítí na sto procent pouze když hrají. Minulý rok jsem hrál v Brazílii 58 utkání. Jsem rád když hodně hraji. Už před dvěma týdny jsem na tom byl dobře."

Eller prozradil, že jeho hlavní předností je technika. "Koupili mně kvůli tomu. Viděli mě hrát v Brazílii a líbilo se jim, jak hraji. Nejsem typem hráče, který by se častokrát opřel do balónu, snažím se spíš vyvážet míč, hodně to pomáhá hráčům v záloze i útoku, když jim dobře přihrajete balon zezadu. Takže můžstvo ztrácí málo míčů. Rovněž pochválil příjemnou atmosféru v kabině Atlética. "Se spoluhráči vycházím velmi dobře. Pořád se smějí, trenér s hráči neustále mluví a dává nám hodně klidu jestliže něco potřebujeme, nebo máme nějaký problém. Je to důležité, že se hráči cítí dobře v týmu."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články