Zpět na » Primera Division » Del Horno o Chelsea: Bude to těžké

Primera Division - Del Horno o Chelsea: Bude to těžké

0

Líbilo se

09.03. - Dnešní los čtvrtfinálových bojů v Lize Mistrů určil, že na sebe mimo jiné narazí Chelsea FC a Valencia FC. Tento dvojzápas bude mít pikantní příchuť pro pětadvacetiletého obránce Asiera Del Horna z Valencie, jenž minulé sezóny působil právě v londýnském klubu.

Del Horno Chelsea v čele s trenérem Josem Mourinhem zná velmi dobře a zastává názor, že budou hrát s těžkým soupeřem. Předpovídá, že to bude velmi napínavý souboj.

"Samozřejmě, Chelsea je tým, ktrerému by se nejraději všichni obloukem vyhli, stejně jako Inter Milán, ale budeme se snažit ho vyřadit. Musíme se pokusit je překvapit a postoupit dále, protože míříme výš," řekl na tiskové konferenci.

"Jsem si jist, že to bude těžký zápas. Stejně jako ten s Interem. Budou rozhodovat maličkosti, a proto se musíme vyvarovat chyb," tvrdí o anglickém týmu.

Del Horno vnímá svůj bývalý klub jako hodně nebezpečný: "Chelsea je velmi nebezpečná, protože se nedá jednoduše vyřadit. Mají skvělou obranu a taky dobrou taktiku, ale musíme doufat, že postoupíme."

Přidejme jen, že první zápas na Stamford Bridge se bude hrát 3. dubna, odveta je pak na programu 10. dubna.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ www.valenciacf.es, www.fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články