Zpět na » Primera Division » Mijatovič: Byli jsme lepší

Primera Division - Mijatovič: Byli jsme lepší

0

Líbilo se

08.03. - To si myslí sportovní ředitel Realu Madrid o osmifinálovém boji mezi jeho týmem a FC Bayernem Mnichov. Real nezvládl začátek a po prohře 2:1 tak rozhodl o vyřazení menší počet vstřelených branek na hřišti Bayernu.

Mezi posledním gólem 1. zápasu a prvním zásahem v odvetě uplynuly pouze 2 minuty. Chvilková nekoncentrovanost stála Real Madrid postup přinejmenším do čtvrtfinále Ligy Mistrů. V dnešním moderním fotbale takové věci rozhodují.

Sportovní ředitel Realu Predrag Mijatovič mluvil na tiskové konferenci následně po středečním zápase Champions League i o blízké budoucnosti klubu.

"Je to pro nás obrovská rána. S tím jsme nepočítali, ale soupeři jsme hned na startu darovali vedení a tot jsou věci, které nemůžete na takové úrovni dělat. Ten gól znamená, že jsme nebyli plně koncentrovaní už od úvodního hvizdu. Nyní to musíme hodit za hlavua soustředit se na sobotní zápas. Obávám se, protože se vyskytují věci, jež jsou prostě nevysvětlitelné. Nezáleží, jak je tým silný po mentální stránce; když připustíte tak rychlý gól, je praktický nemožné vyhrát. Toto byl dnešní případ. Tato sezóna se netočí jen kolem tohoto zápasu a derby s Barcelonou."

"Dominovali jsme ve většině zápasech, ale nebyli jsme schopni dát branku. Hráli jsme zpackaný první poločas, ale ve druhém bylo vidět enormní zlepšení, ale přesto jsme nebyli schopni ke konci srovnat a postoupit."

"Jsem utrápený, protože tady jsou určité věci těžko pochopitelné. Byli jsme vyřazeni týmem, který nehrál lépe než my. Ale teď se musíme dostat přes tot zklamání. Nyní se soustředíme na sobotní zápas na Nou Campua pak budeme mít čas zanalyzovat naší situaci."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ realmadrid.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články