Zpět na » Primera Division » Ronaldinho možná nenastoupí v el clasico

Primera Division - Ronaldinho možná nenastoupí v el clasico

0

Líbilo se

08.03. - Ronaldinho v Masíi netrénoval se zbytkem svých spoluhráčů kvůli svalovým bolestem v levé noze, které ho zastihly v nevhodnou dobu. Tyto nepříjemnosti ho donutily podrobit se lékařským testům, které rozhodnou, jestli bude moci hrát v sobotu proti Realu Madrid.

Brazilec se podrobil specifickému lékařskému vyšetření, které provedli kluboví lékaři. Dnes jsou ještě na plánu další testy, které by měly zjistit jeho fyzický stav a také to, jestli bude Rijkaardovi k dispozici na el clasico proti Realu Madrid. Ronaldinho se také nezúčastnil přípravného tréninku, který Barcelona uskutečnila včera po návratu z Liverpoolu, kde i když vyhrála 0-1, vypadla z ligy mistrů.

Sobotní utkání mezi Barcelonou a Realem Madrid bude mít zvláštní nádech. Samozřejmě to bude jako vždy nejpřitažlivější utkání, které bude doprovázet plno emocí, ale navíc se obě dvě mužstva budou chtít vzpamatovat ze svých proher v lize mistrů. V první vyřazovací fázi totiž oba dva španělské celky vypadly. Barcelona nestačila na Liverpool a Real Madrid si zase nedokázal poradit s Bayernem Mnichov. Mají toho docela dost společného. Oba dva se nachází na čele tabulky, oba dva vypadly z ligy mistrů a ani jednomu se v posledních zápasech moc nedaří. Doufejme, že v tomto utkání se bude dařit jak Barceloně, tak i Realu Madrid, což by nám mohlo zaručit pěkný souboj.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články