Zpět na » Primera Division » Pepe má nabídky z Premier League a Číny. Realu se vzdaluje

Primera Division - Pepe má nabídky z Premier League a Číny. Realu se vzdaluje

Pepe má nabídky z Premier League a Číny. Realu se vzdaluje © as.com - Pepe

0

Líbilo se

10.12. - Portugaský stoper Pepe stále nepodepsal v s Realem Madrid novou smlouvu a zůstává tak jediným hráčem kádru, jenž bude po sezóně volný. Jeho další kroky s největší pravděpodobností povedou do anglické Premier League nebo možná také do čínské Superligy.

Portugalský stoper Pepe má před sebou možná posledních šest měsíců v dresu Realu Madrid. Jeho kontrakt na San Bernabéu totiž končí 30. června 2017. Pepeho přáním bylo zůstat ve Španělsku a ukončit zde kariéru (nyní je mu 33 let). Ovšem jestli to tak dopadne momentálně jisté není.

Pepe totiž dostal zajímavé nabídky. „Některé z nich jsou přímo neodmítnutelné,“ zmiňují zdroje z hráčova okolí. „To, co si může vydělat za dva roky, by tady, v Realu, nedostal ani za čtyři,“ vyjadřuje se k nabídkám především z Premier League, ale také bohaté Číny.

Podle regulí může Pepe již od 1. ledna 2017 začít zcela legálně jednat s jakýmkoliv klubem se mu zlíbí.

Vedení Realu dobře ví o těchto nabídkách, ale nemůže mu podobné cifry nabídnout a hlavně nadále trvá na smlouvě v délce trvání jednoho roku s případnou opcí na další sezónu, zatímco Pepe bere jen dva pevné roky.

„Pepe se sice ještě definitivně nerozhodl, protože jeho srdce je madridské, což v několika případech dokázal. Ovšem je si také velmi dobře vědom toho, že v kádru jsou kromě něj Ramos, Varane, Nacho a z hostování se po sezóně ještě vrátí Diego Llorente a Vallejo, takže nejrozumnější bude přiklonit se ke změně prostředí,“ namítá v dnešním vydání deník AS.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 10.12. Odpovědět

At jde do anglie,tam jsem zvedavej, jak budou tolerantni na to jeho simulovani Smajlík 4

Baty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články