Zpět na » Primera Division » Barcelona chce získat chorvatskou legendu, v lednu bude k mání zdarma

Barcelona chce získat chorvatskou legendu, v lednu bude k mání zdarma

Barcelona chce získat chorvatskou legendu, v lednu bude k mání zdarma © skysports.com - Darijo Srna v dresu Šachtaru Doněck.

1

Líbilo se

02.12. - Luis Enrique by v lednu mohl získat velice zajímavou posilu. Po třinácti letech s největší pravděpodobností skončí v dresu Šachtaru Doněck chorvatský obránce Darijo Srna. A právě Barcelona bude o čtyřiatřicetiletého beka usilovat.

Darijo Srna hraje na Ukrajině už celých 13 let, nyní se ale podle nejrůznějších spekulací rozhodl pro změnu a odchod ze Šachtaru Doněck.

V lednu se stane volným hráčem a toho by ráda využila Barcelona. Ta v lednu nebude příliš zatěžovat svůj rozpočet, Srna by ale přišel zadarmo.

Barcelona hodlá zvýšit konkurenci na postu pravého obránce, kde nastupuje Sergi Roberto a také Aleix Vidal, který ovšem svou formu ze Sevilly stále hledá a údajně v zimním přestupovém období katalánský velkoklub opustí.

Darijo Srna, který v létě ukončil svou reprezentační kariéru, získal se Šachtarem osm ukrajinských titulů, šestkrát se radoval z ukrajinského poháru a jednou s Doněckem ovládl i Pohár UEFA. Ve finále proti Brémám byl navíc Srna vyhlášen nejlepším hráčem.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články