Zpět na » Primera Division » Cristiano Ronaldo uvedl jméno jednoho hráče Bundesligy, kterého by rád viděl v Realu Madrid

Cristiano Ronaldo uvedl jméno jednoho hráče Bundesligy, kterého by rád viděl v Realu Madrid

Cristiano Ronaldo uvedl jméno jednoho hráče Bundesligy, kterého by rád viděl v Realu Madrid © zimbio.com, fotbalportal.cz - Ronaldo si vybral spoluhráče z BVB

7

Líbilo se

12.11. - Začátkem týdne Cristiano Ronaldo oznámil, že chce odejít do fotbalového důchodu v 41 letech. Portugalská hvězda vstřelila za Real Madrid během 380 zápasů 371 branek. Momentálně působí na Santiago Bernabéu sedmým rokem. Bude snad skutečně pálit dalších 10 let? Možná by mu k tomu mohl pomoci i jeden mladíček z Bundesligy, kterého by Ronaldo rád měl za spoluhráče. O koho jde?

To, že Cristiano Ronaldo chce hrát fotbal ještě dalších 10 let, asi nikoho příliš nepřekvapilo. Mnohem překvapivější je spíše informace, kterou od něj získali němečtí novináři. Zeptali se jej totiž na to, jakého hráče z Bayernu Mnichov nebo z Borussie Dortmund by Cristiano Ronaldo rád viděl v dresu Realu Madrid.

Někteří možná čekali mladičkého reprezentačního parťáka Renata Sanchese z Bayernu Mnichov. Jenomže portugalský reprezentant zvolil jiného svého mladého talentovaného krajana. Navíc vybral si v kádru BVB.

„Raphaël Guerreiro. Toho bych bral,“ vypálil Cristiano Ronaldo hbitou odpověď.

Dvaadvacetiletý Portugalec přišel do Borussie Dortmund letos v létě z francouzského Lorientu. Podepsal s BVB čtyřletý kontrakt. Zatím nastoupil do osmi bundesligových utkání, ve kterých čtyřikrát naskočil v základní sestavě. Skóroval dvakrát a připsal si dvě asistence. V Lize mistrů nastoupil třikrát v základní sestavě a i v této soutěži zaznamenal gól a přihrávku. Shledá se snad skutečně jednou s Cristianem Ronaldem v jednom klubu?

kfsd(zdroj: 101greatgoals.com)

Kam dál?

Michal Čermák / thesportbible.com, fotbalportal.cz

Noviny
Nejnovější články