Zpět na » Primera Division » Hráč Las Palmas dostal trest za odmítnutí dechové zkoušky

Primera Division - Hráč Las Palmas dostal trest za odmítnutí dechové zkoušky

Hráč Las Palmas dostal trest za odmítnutí dechové zkoušky © ogol.com.br - Sergio Ezequiel Araújo

0

Líbilo se

09.11. - Argentinský fotbalista Sergio Ezequiel Araújo byl ve Španělsku odsouzen k devíti měsícům vězení za odmítnutí dechové zkoušky. Za mříže však čtyřiadvacetiletý útočník prvoligového Las Palmas nemusí, podle zákona si mohou odsouzení za nenásilné trestné činy s dosud čistým rejstříkem odpykat tresty kratší než dva roky na svobodě.

Podobně u španělského soudu dopadl i Araújův slavný krajan Lionel Messi, kterému v červenci vyměřil soudce v Barceloně nepodmíněný trest 21 měsíců za daňové podvody. Ani Messi však do vězení nemusí.

Araújův vůz zastavila policejní hlídka 26. září a fotbalista se odmítl podrobit dechové zkoušce na alkohol. U soudu mu přitížil i jeden podobný prohřešek z minulosti a dostal navíc zákaz řízení na dva roky.

Podle hráčovy verze ho policisté podvedli. Nutili ho, aby přeparkoval auto, které předtím nechal jeho kamarád na kraji silnice, a nedbali jeho námitek, že předtím pil. Když pak Araújo skutečně usedl za volant, vyzvali ho, aby se podrobil dechové zkoušce.

Do Las Palmas přišel Araújo předloni z Bocy Juniors a 24 brankami pomohl klubu k postupu do první ligy. Pak se jeho hostování změnilo v přestup. V této sezoně patří mužstvu deváté místo, Argentinec vstřelil dva góly.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články