Zpět na » Primera Division » Forlán chce ve Villarrealu zůstat

Primera Division - Forlán chce ve Villarrealu zůstat

0

Líbilo se

30.03. - Ăštočník Villarrealu CF, Uruguayec Diego Forlán včera utnul veškeré spekulace ohledně jeho odchodu z klubu. Uvedl, že je v týmu spokojený a jeho cílem je dodržet kontrakt, který nedávno prodloužil.

Uruguayec ujistil, že jeho přáním je zůstat na El Madrigalu, přestože nezažívá zrovna nejlepší sezonu. "Prodloužil jsem s klubem až do roku 2010 a jsem tady moc spokojený." Výstižněji už to říci nejde. Přesto šuškandy okolo odchodu Diega Forlána asi nikdy neustanou.

"Dneska mají všichni velcí hráči smlouvy s vysokými výkupními klausulemi, to však neznamená, že nemohou být prodáni. Jsem profesionál a když přijde dobrá nabídka pro obě strany, uvidělo by se. To záleží na tom, jestli ten hráč chce odejít, nebo ne. Jisté je, že právě teď na to vůbec nemyslím," poznamenal.

V příští sezoně by se na hrotu útoku Villarrealu mohla objevit dvojice Forlán - Saviola. Argentinskému útočníkovi v Barceloně dobíhá smlouva, ještě ji neprodloužil a navíc se již objevily mírně nespokojené hlasy, že mu ještě nebyla nabídnuta nová smlouva. "Moc by se mi líbilo hrát se Saviolou v útoku. Je to skvělý hráč, ale jsou to jen spekulace, které se objeví a obvykle nikdo nic neví. Jinak je pochopitelné, že se skvělými hráči toužíte hrát. Kdyby se naskytla příležitost koupit ho, bylo by to skvělé."

Ohledně přestupového trhu, na kterém zatím Villarreal získal pro příští sezonu zadarmo Ayalu z Valencie a levého beka Capdevilu z Deportiva podotkl:"Je normální, že se mluví o velkých jménech. Jsou hráči, kterým končí smlouva, takže musí přijít hráči noví. Kromě toho, letošní sezona nebyla nejlepší. Proto vedení hodně sází na pohár UEFA, nebo Ligu mistrů. O velkých cílech se mluví od podepsání Ayaly. Klub se chce nadále zlepšovat," uvedl svůj názor Diego Forlán.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články