Zpět na » Primera Division » Morientes zraněn, příjde o boj s Chelsea

Primera Division - Morientes zraněn, příjde o boj s Chelsea

0

Líbilo se

29.03. - Fernando Morientes, útočník FC Valencie a španělské reprezentace si kvůli zranění nezahraje čtvrtfinále proti londýnské Chelsea FC. Morientes musel být střídán v kvalifikačním zápase proti Islandu.

Hráč musel být střídán již ve 42. minutě, kdy si v jednom ze soubojů vykloubil pravé rameno. Musel být ze hřiště odnesen na nosítkách, z jeho tváře bylo vidět, že jde o velice nepřijemné zranění.

Délka léčéní se odhaduje na tři až čtyři týdny, to znamená že bude muset bohužel vynechat i čtvrtfinálové boje s londýnskou Chelsea trenéra Joseho Mourinha. První zápasse hraje za týden ve středu a není jisté, jestli bude fit alespoň na odvetu.

Podle Genara Borrase, který ale není vystudovaným lékařem, Morientes trpí vykloubeným ramenem, toto zranění se nezahojí do čtrnácti dnů. Borras očekává tří až čtyřtýdenní pauzu.

"Toto není poprvé, co má Morientes problémy s ramenem a kloub je tak náchylnější na dislokaci," vysvětluje Borras. ´El Moro´ utrpěl zranění ramene už před několika lety. Pro Valencii to však je citelná ztráta.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články