Zpět na » Primera Division » Arizmendi: Atlético, nebo Liverpool?

Primera Division - Arizmendi: Atlético, nebo Liverpool?

0

Líbilo se

29.03. - Javier Arizmendi, aktuálně útočník Deportiva La Coruňa, letos na sebe upoutal velkou pozornost, dostal se do reprezentační nominace a zejména exceloval v utkání proti Realu Madrid, které Deportivo 2:0 vyhrálo.

Arizmendi do klubu přišel z Atlética Madrid. Díky hbitým očím špehů Liverpoolu však neunikl pozornosti trenéra Reds Rafaela Beníteze, který by velmi rád tohoto střelce na Anfield Road přivítal. Překážkou však může být právě Alético, tým rojiblancos totiž při odchodu Arizmendiho podepsal opci, díky které si ho za tři milony eur po skončení sezony může koupit zpět do svých služeb a vypadá to tak, že si nenechá ujít možnost získat Arizmendiho do svého klubu.

V poslední době se však objevily hlasy, které zase tak jasně návrat Javiera do hlavního města nevidí, v tom případě by měl Liverpool k hráči volnou cestu. Důvodem je klausule, kterou podepsali a která je zavazuje k tomu udržet Arizmendiho v prvním týmu, bez možnosti prodat ho, nebo poslat na hostování. Dalším dobrým důvodem, proč by mohl Arizmendi odejít do Liverpoolu a ne do Atlética jsou dobré vztahy mezi trenérem Reds Benítezem a koučem Deportiva Caparrósem. ta již hrála důležitou roli při přestupu Alvara Arbeloy v zimě do Liverpoolu za čtyři milony eur.

Jestli se nakonec Atlético vzdá svého opčního práva, Deportivo na tom jenom vydělá, neboť od anglického klubu určitě vyinkasuje částku mnohem vyšší, než by byly tři miliony od Colchoneros. Klíčových bude těch jedenáct ýdnů, které chybí do konce sezony a ve kterých se rozhodne o budoucím osudu Arizmendiho.

Prezident Deportiva Augusto César Lendoiro navíc včera cestoval do Madridu se snahou uzavřít jednání, která zahájil minulý týden. Chce se dohodnout na přestupu Jorgeho Andradeho do Realu, za který by Deportivo získalo jistou částku plus navíc dva, tři hráče z béčka na hostování. Navíc ho čekala jednání s různými firmami, ve snaze získat nějaké to euro.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články