Zpět na » Primera Division » Cicinho: Ještě mám ze hry strach

Primera Division - Cicinho: Ještě mám ze hry strach

0

Líbilo se

29.03. - Cicinho tento víkend očekává svůj návrat na soupisku. Už je to šest měsíců, co utrpěl velké zranění, přesto stále cítí “strach”, protože mu chybí důvěra ve své koleno. Nicméně už je uzdravený a je Fabiu Capellovi k dispozici. Ovšem brazilský hráč svému trenérovi přiznal, že ještě ve své koleno nemá takovou důvěru.

“S Capellem jsme mluvil skoro každý den, protože stále mám ještě trochu strach, ale víme, že časem se to uzdraví. Řekl mi, že budu hrát jako dřív a mám vlastnosti k tomu, abych pomohl Realu Madrid”, ujistil. “Mluvil se mnou o způsobu hry, kterou umím hrát. Nemám strach z ničeho jiného než právě z toho kolene. Dokonce nemám ani bolesti, ale stále v něho nemám důvěru. Zranění mě bolelo jenom pět minut, a to když mě zranili na stadionu Betisu. V těchto minutách jsem hodně trpěl, ale poté se mi bolest nevrátila a ani teď nic necítím”, řekl Cicinho.

Izolovaný od fotbalu
Cicinho Vyprávěl, jak se v Brazílii oddělil od Realu Madrid. Byl obklopen rodinou a přemýšlel pouze o svém uzdravení a návratu na hřiště. “Nedíval jsem se na Real Madrid ani v televizi, protože jsem mluvil s rodinou a usoudili jsme, že to nejlepší co můžu pro uzdravení udělat, je nechat stranou fotbal a soustředit se jen na rehabilitace. Neviděl jsem zápasy, ale postřehl jsem spory, které se v Realu objevili”, připustil.

Nyní je už blízko svého návratu a ukazuje svoji dobrou náladu, když už znovu může trénovat. “Přeji si dostat se na soupisku. Po šesti měsících jsme klidný a spokojený, protože mám jistotu, že se vrátím v lepší formě než jsem byl předtím”.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články