Zpět na » Primera Division » Iniesta by nakonec mohl stihnout El Clásico

Iniesta by nakonec mohl stihnout El Clásico

Iniesta by nakonec mohl stihnout El Clásico © fcbarcelona.es - Andrés Iniesta

1

Líbilo se

23.10. - Původně se po zákroku valencijského Enza Péreze zdálo, že má záložník Barcelony Andrés Iniesta po sezóně. Zranění kolene klíčové postavy azulgranas vypadalo podle bolestivých gest a volání lékařské asistence velice vážně. Nakonec ale Iniesta bude mimo hru „jen“ zhruba dva měsíce.

Andrés Iniesta by nakonec měl podle všeho stihnout nejdůležitější zápas podzimu, tradiční El Clásico proti Realu Madrid, které se uskuteční 3. prosince. Záložník Barcelony se včera podrobil novému vyšetření v Ciutat Deportiva, které potvrdilo, že by se hráč mohl vrátit do hry v rozmezí 6 až 8 týdnů.

Po návratu z Valencie se hráč ve sportovním centru podrobil vyšetření magnetickou rezonancí. Následně vydaná oficiální lékařská zpráva přinesla relativní úlevu a optimismus. „Prohlídky odhalily, že má hráč poraněny postranní vnější vazy pravého kolene. Přibližná doba léčení je odhadována na 6-8 týdnů,“ uvedl na oficiálním webu klub.

Šestý týden absence se shoduje s termínem El Clásica, takže teoreticky by Iniesta mohl být připraven nastoupit do tohoto ostře sledovaného duelu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Související odkazy
Nejnovější články