Zpět na » Primera Division » Messi věří v titul

Primera Division - Messi věří v titul

0

Líbilo se

28.03. - Barcelona je s ním jiná, ale jakmile zaměříme svůj pohled na poslední utkání tohoto katalánského mužstva, uvidíme, že jim stále něco schází. Messi je jednou z hlavních postav současné Barcy, přesto se jim ani po jeho návratu nedaří tak jak by si přáli. Nicméně doufá, že se Barca zlepší a získá titul.

Cítíte se jako favorité Primera división?
Jestli chceme zvítězit, tak nezáleží na tom jestli se cítíme být favority. To nejdůležitější je, že všechno záleží na nás a na nikom jiném. Jestli budeme hrát dobře, zvítězíme.

Už začali fámy o přestupech na příští sezónu. Ovlivnilo vás to?
Neovlivnilo nás to a také se kvůli tomu nesmíme zastavit a přemýšlet o tom. Přestupy teď s námi nemůžou nic udělat, protože se soustředíme na blížící se zápasy.

Vadí vám, že se o tom mluví a na povrch pronikají konkrétní jména?
Je normální, že o tom mluvíme v šatně, ale pravdou je, že v tom máme sami zmatek a všemu se tomu smějeme, protože se tím nemůžeme nechat rozptýlit.

Mluví se o vašem přestupu do Internu.
O tom nic nevím. Toto jsou věci tisku. Vymýšlejí si, aby měli velkou sledovanost. Jediné co můžu říct je, že děkuji za zájem.

Už jste se otřepali z prohlášení, které učinil Etoo před několika týdny?
Všichni jsme klidní a chceme tak pokračovat i nadále. Zažili jsme několik těžkých momentů, ale vždycky jsme zůstali klidní. Mužstvo stále drží pohromadě. Nyní se soustředíme na vyhrání titulu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články