Zpět na » Primera Division » Za Ronalda 80 milionů nedáme

Primera Division - Za Ronalda 80 milionů nedáme

0

Líbilo se

28.03. - Ramón Calderón byl včera vyzpovídán v televizní stanici Antena 3 a mimo jiné ujistil, že klub, kterému předsedá, není ochoten zaplatit za přestup Portugalce Cristiana Ronalda z Manchesteru United osmdesát milionů eur.

Calderón uvedl: "Cristiano se nám líbí, ale zároveň je hráčem Manchesteru United. Jestliže ho budou chtít Angličané prodat, jsme první na řadě." Znovu zopakoval, že dále sní svůj sen, že jednoho dne oblékne Brazilec Kaká bílý dres Realu Madrid spolu s Portugalcem. "Ale nezaplatíme přemrštěnou cenu. Fotbalista nestojí 80 milionů eur."

Na otázku, jestli Fabio Capello zůstane trenérem Realu i v nadcházející sezóně Calderón uvedl: "Má platnou smlouvu a nebudeme se o této záležitosti bavit do chvíle, než skončí sezona. To bude ta chvíle, kdy se bude dělat hodnocení." Nepotvrdil ani to, jestli je trenér Getafe Bernd Schuster hlavním kandidátem na případně uvolněné místo po Capellovi. Označil to jako "nedostatek respektu."

Calderón také čelil dotazu, jestli by to mohl být sám Capello, kdo by chtěl opustit Real. Odpověděl prakticky totožně. "I to se může stát, ale znova opakuji, až na konci sezony se bude bilancovat."¨

Na téma případného posílení obrany německým stoperem Metzelderem, kterému vyprší v létě v Dortmundu smlouva poznamenal: "Metzelder je hráč, který se líbí sportovnímu vedení a který bude zadarmo." Prezident Realu nadále věří vligový triumf: "Hráči tomu věří, ještě zbývá hodně bodů ve hře a ztrátu, kterou máme, není tak velká, v lize je navíc spousta překvapení," zakončil Calderón.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články