Zpět na » Primera Division » Reyes už možná bude hrát

Primera Division - Reyes už možná bude hrát

0

Líbilo se

27.03. - José Antonio Reyes je hlavní postavou, která se vrací na tréninky Realu Madrid. Ĺ panělský hráč už totiž vstupuje do finální fáze svého rehabilitačního procesu, ve kterém by se měl definitivně zotavit ze zranění kolene. Pro bílý balet je to velice dobrá zpráva, protože by už také mohl hrát ve Vigu proti Celtě.

Fabio Capello na zasedání určil fyzický stav svých svěřenců. Nicméně ještě stále nemůže počítat se zraněnými hráči, mezi které patří: David Beckham, Raúl Bravo a Roberto Carlos. Navíc musíme připočítat Brazilce Emersona, který trénoval v ústraní a pokoušel se dát do lepšího fyzického stavu.

Mezitím hráči jako Iván Helguera, Fernando Gago a José María Gutiérez ( Guti ), které během minulého týdne postihly nějaké nepříjemnosti, už mohli trénovat normálně se zbytkem svých spoluhráčů. Los blancos se připravovali na blížící se ligový zápas, který se uskuteční v neděle na stadionu Balaídos proti Celtě Vigo.

Pozitivní zprávou je, jak už bylo řečeno, návrat Reyese, který intenzivně pracuje společně s týmovým lékařem José Luisem Sanmartínem a pomalu se přibližuje k návratu do mužstva. Ačkoliv záleží na okolnostech a hlavně na jeho zraněném koleně jestli ho pustí na hřiště, ale je docela možné, že by mohl být jednou z novinek na soupisce Fabia Capella.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články