Zpět na » Primera Division » Pallardó je už téměř v Getafe

Primera Division - Pallardó je už téměř v Getafe

0

Líbilo se

27.03. - Desátý celek průběžného ligového pořadí, celek Getafe FC, se dohodl na působení mladého záložníka Valencie CF, Miguela Pallarda po následujícich pět let. Ještě zbývá doladit pár detailů ze strany valencijského klubu.

Miguel Pallardó bude v Getafe působit příštích pět let, Valencia si však do smlouvy nechala zanést tradiční opci, díky němuž může za jistých podmínek hráče získat zpět do svých služeb. Informace pochází od agentury EFE, kterou informoval zdroj blízký klubu z Valencie.

Pallardó debutoval v posledním utkání reprezentace do jedenadvaceti let proti Anglii se stane součástí transakce, ve které hlavní roli hraje stoper Getafe Alexis Ruano. Za tohoto hráče zaplatí Valencia 6 milionů eur, jeho výkupní klauzule činí 8 milionů, to Valencia dorovná právě hostováním mladého hráče.

Mladý hráč Valencie vyniká svým mládím (je mu dvacet let) a dobrými výkony. V Primera Division debutoval 5.května 2005. Od té doby odehrál ve Valencii 12 zápasů, v součtu celkem 740 minut, větší zátěž však absolvoval v záložním týmu.

Do transakce bude zahrnut zřejmě i odchovanec Valencie Pablo Hernández, který právě hraje v Cádizu Segunda Division. Valencia ho tam dala na hostování. Prezident Getfae Ă�ngel Torres přiznal, že zájem o Pabla je "maximální". Angažováním Pallarda Getafe posílilo střed pole, na tomto postu působí veteráni Javier Casquero a Fabio Celestini, kteří zažívají vynikající sezonu.

Velice nadějně rovněž vypadá příchod útočníka Recreativa Huelva, Nigerijce Ucheho, stejně tak jako Kepy ze Sevilly, jenž hostuje ve West Hamu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články