Zpět na » Primera Division » Zidane: Nejsme v krizi, ale takhle dál pokračovat nemůžeme

Primera Division - Zidane: Nejsme v krizi, ale takhle dál pokračovat nemůžeme

Zidane: Nejsme v krizi, ale takhle dál pokračovat nemůžeme © as.com - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

03.10. - Eibar měl odnést nerozhodné výsledky posledních dnů pořádným výpraskem. Místo toho si ale odvezl ze San Bernabéu bod, první v historii. Real tak po čtyřech ligových výhrách zaznamenal třetí remízu v řadě, v rámci všech soutěží dokonce čtvrtou. Zidane nechtěl hned hovořit o krizi, problém ale dokázal zřejmě pojmenovat a během tiskové konference několikrát zmínit - nasazení.

„Špatný pocit. V první půli jsme nechali soupeře hrát. V té druhé jsme sice byli lepší, ale v posledních zápasech nám nevycházejí vstupy do utkání. Věděli jsme, že nám takhle mohou dát gól, ale nezabránili jsme tomu. Nemůžeme říct, že jde čistě o problém s fyzičkou. Teď hráči odjedou se svými národními týmy a musíme hledat řešení. Musíme to změnit,“ začal svoji řeč před novináři Zidane.

Zidane se nicméně bránil nazvání současné situace jako krize. „Nejsme v krizi. Jediné, co musíme udělat, je zlepšit se. Ale nesmíme začít bláznit. Něco se ale děje, když máme za sebou v lize tři remíz. Musíme hrát v úvodech zápasů mnohem intenzivněji,“ podotkl francouzský kouč.

„V začátcích zápasů nám schází nasazení. Eibar hrál dobře, má agresivní mužstvo. Musíme hrát podobně, víc dřít a já jako první. Až se hráči vrátí z reprezentační pauzy, musíme na tom zapracovat. Takhle dál pokračovat nemůžeme. Úvody nám prostě nejdou. Pak se sice probereme. Ale musíme takhle hrát od začátku.“

„Je pravda, že první půle proti Villarrealu byla stejná. Musíme víc pracovat a hledat řešení. Víc k tomu teď říct nemůžu. Věřím v kvalitu a pracovitost tohoto kádru. Ale je jasné, že se něco děje. Nemyslím si, že jsme na tom herně špatně, chybí nám větší nasazení a agresivita, v zápasech, ve vzájemných soubojích,“ dodal ještě trenér Realu Madrid.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Související odkazy
Nejnovější články